Yaşlı adamın feci ölümü.Tır ve otomobiller çarptı

Uşak'ta korkunç bir kaza yaşandı. 75 yaşındaki bir vatandaş yolun karşısına geçerken tır çarpmasıyla yola savruldu. Bu sırada yoldaki diğer otomobiller de peş peşe yaşlı adama çarptı. Organları yola saçılan yaşlı adam feci şekilde can verdi.

Yaşlı adamın feci ölümü.Tır ve otomobiller çarptı

Uşak Güre mevkiinde korkunç bir kaza yaşandı. Yakınları dinlenme tesisine geçen 75 yaşındaki Mehmet Günay'da onların yanına geçmek isterken, tırın çarpmasıyla yola düştü. Bu sırada yoldan geçen bir kaç otomobil daha yaşlı adama çarptı. Organları parçalanan yaşlı adam oracıkta can verdi. 

CENAZEDEN DÖNÜYORLARDI
Güre Beldesi çıkışındaki dinlenme tesislerinin önünde meydana gelen kazada, Kütahya’ daki yakınlarının cenazesine katıldıktan sonra memleketleri İzmir’e dönmek üzere yola çıkan aile Güre Beldesi çıkışlarında ihtiyaç molası vermek üzere durdular. Bu sırada önce aileden birkaç kişi yolun karşısındaki tesislere gidip geri döndükten sonra araçta kalan 75 yaşındaki Mehmet Günay da karşı tarafa gitmek için yolun karşısına geçmek istedi. 

PARÇALARI YOLDAN TOPLANDI
Bu sırada yaşlı adama plakası ve sürücüsü henüz tespit edilemeyen TIR çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan yaşlı adama o sırada Uşak istikametine seyir halinde olan birkaç araç daha çarparak yaşlı adamın bedeninin parçalanmasına neden oldu. Yakınlarının ve tesislerdeki vatandaşlar durumu güvenlik güçlerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri yolu geçici olarak trafiğe kapatarak, trafik akışını alt yoldan sağladılar. Yapılan incelemenin ardından Günay’ın cansız bedeni ve parçaları toplanarak ceset torbasına konulduktan sonra Uşak Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili güvenlik güçlerinin soruşturması devam ederken, yaşlı adama çarparak kaza yerinden kaçan TIR sürücüsünü arama çalışmaları devam ediyor.

Yazar: Haberci
uşak güre kaza tır çarpan adam mehmet günay ölüm
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor