İstanbul'da Paralel Yapı'ya mali şafak baskını

İstanbul'da Mali Suçlar ve Suç Gelirleriyle Mücadele Şube Müdürlüğü, paralel yapıya yönelik şafak baskını gerçekleştirdi. Bakırköy, Beyoğlu, Ataşehir, Ümreniye ve Fatih İlçeleri'nde çok sayıda adrese baskın yapıldı.

İstanbul'da Paralel Yapı'ya mali şafak baskını

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Mali Suçlar ve Suç Gelirleriyle Mücadele Şube Müdürlüğü, İstanbul genelinde birçok adrese şafak operasyonu düzenledi. Mali Suçlar ve Suç Gelirleriyle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonun paralel yapıya yönelik olduğu iddia edildi. Sabah saat 06.00 sıralarında harekete geçen Mali Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri Bakırköy Şenlikköy Mahallesi Erdemli Sokak üzerinde bulunan bir apartman dairesinde de arama yaptı. Yapılan aramalar kapsamında 1 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheli şahıs sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Paralel yapıya yönelik yapıldığı iddia edilen operasyonda Bakırköy’ün yanı sıra Beyoğlu, Ataşehir, Ümraniye ve Fatih İlçelerinde de çeşitli adreslerde aramalar yapıldığı öğrenildi.

Yazar: Haberci
paralel yapı istanbul şafak operasyonu mali şube operasyon
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor