Betboo yeni giriş

Çöpte skandal ceset, işkenceyle öldürüp poşetle attılar

İstanbul Bahçelievler'de gece yarısı skandal bir olay yaşandı. 30 yaşlarında bir erkek cesedi işkence edilerek öldürülmüş ve çöp poşetine konulmuş halde bulundu. Cesedin, elde çekerek götürülen kağıt arabasının içerisinde olması ise şaşırttı.

Çöpte skandal ceset, işkenceyle öldürüp poşetle attılar

Gün geçmiyor ki acı bir haber vermeyelim. İstanbul Bahçelievler'de gözü dönmüş kişi veya kişilerce işkence edilerek öldürülmüş bir ceset bulundu. Kağıt arabasına poşetin içerisine konulan ceset, bir ara sokoğa bırakıldı. Üzerinden kimlik çıkmayan cesetin kimlik tespiti için polis DNA ve inceleme örneklerini titizlikle kullanıyor.

Olay 23:55 sıralarında Şirinevler Mahallesi Oktay 1 Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya temizlik görevlisi Ali Ünlü, çöpleri toplamak için çöp kamyonuyla sokak üzerinde ilerlediği sırada kağıt toplayıcılarının kullandığı karton arabasını almak üzere durdu. 

KARTON TOPLAMA ARABASI
Karton arabasını almaya giden temizlik görevlisi kötü kokular geldiğini fark etti. Durumun polise bildirilmesiyle olay yerine polis ekipleri geldi. Olay yerine gelen ekipler torbanın içinde yaptıkları incelemede battaniyeye sarılı vaziyette çöp poşeti içine konulmuş 30–35 yaşlarında erkek cesedi buldu. Cesedin üzerinde yapılan aramalarda kimliğe rastlanmadığı öğrenildi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, delil topladı. İncelemelerin ardından kimliği belirsiz ceset, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Temizlik görevlisi Ali ünlü, “Çöpleri hazırlarken arabadan koku geldi. Başımdaki amiri aradım. Ondan sonra 155’i aradım. Çöp karton arabasından koku geliyor dedim. 11:55’de oldu. Ben çöpleri toplamak için hazır ediyorum gelen araba hazır çöp alsın diye.” dedi.

Polis ekipleri, konuyla ilgili inceleme başlattı. Olay Yeri İnceleme ekipleri gece geç saatlere kadar, en ufak ayrıntıya kadar incelemesini sürdürdü. Aydınlatmak için özel ekipman kullanıldı. En ufak delilin atlanmaması için ekipler, titizlikle çalıştı.

Yazar: Haberci
işkence ceset ceset bahçelievler ceset kağıt arabası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş