Betboo yeni giriş

Ölen şahsı evinde beslediği pitpull cinsi köpeği yedi

İstanbul Fatih'te 3 gündür haber alınamayan şahsın evinin kapısı akraba ve komşularınca kırılarak açıldı. Öldüğü belirlenen kişiyi aç kalan pitbull cinsi köpeğinin yediği tahmin ediliyor.

Ölen şahsı evinde beslediği pitpull cinsi köpeği yedi

İstanbul Fatih'te, bir apartmanın bodrum katında köpeğiyle birlikte yaşayan 44 yaşındaki Atilla Çolakgil'den 3 gündür haber alamayan yakınları, Çolakgil'in yaşadığı dairenin kapısını açıp içeriye girince, korkunç bir manzara ile karşılaştı. Yakınları, Atilla Çolakgil'i yatakta, yüzü parçalanmış halde buldu. Çolakgil'in 3 gün önce uykuda hayatını kaybettiği, evde kalan pitbull cinsi köpeğinin de aç kalınca sahibine saldırdığı tahmin ediliyor.

Molla Gürani Mahallesi, Zaviye Sokak üzerindeki Hüdaverdi Apartmanı'nın bodrum katında meydana gelen olayda, pitbull cinsi köpeğiyle birlikte yaşayan 44 yaşındaki Atilla Çolakgil'den 3 gündür haber alamayan yakınları ve apartman sakinleri, Çolakgil'in hayatından endişe etmeye başladı. Bunun üzerine, binaya gelen yakınları dairenin kapısını kırıp içeriye girdi. Ancak eve girenler korkunç bir manzarayla karşılaştı. Yatağında yatan Çolakgil'in yüzünün parçalanmış olduğunu gördüler. Yakınları ve bina sakinleri durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler Atilla Çolakgil'in kaldığı dairede inceleme yaptı. 

Bu arada, evde bulunan köpek de daireden çıkarılarak apartmanın önüne bağlandı. Atilla Çolakgil'in 3 gün önce uykuda hayatını kaybettiği, evde kalan köpeğin de aç kalınca sahibine saldırdığı tahmin ediliyor. 

Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Yazar: Haberci
Atilla Çolakgil sahibini yiyen köpek pitpull vahşeti fatihte köpek vahşeti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş