Hilton Oteli Kastamonu'ya değer katacak

Reysaş Yatırım Holding tarafından Kastamonu'da düşünülen Hilton Oteli'nde heyecan dorukta. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ve ekibi, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile fikir alışverişinde bulundu.

Hilton Oteli Kastamonu'ya değer katacak

Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Reysaş GYO Portföy Yöneticisi Alper Alptekin, Özen ve Tulgan Mimarlık mimarları Emre Özer ve Koray Kıdış dün hava yoluyla ilimize gelerek Hilton projesi çerçevesinde Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, otel için belirlenen yeri Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ve ekibine görsellerle anlattı. Hilton için en iyi yerin Kuzeykent mevkii olduğunu ifade eden Babaş, otel planlamasının bu hafta mecliste görüşüleceğini söyledi. 

Başkan Babaş, Hilton Otel projesinin İstanbul Çevre Yolu, Daday ilçe yolu ve Kuzeykent girişinde bulunan alana yapımının planlandığını belirterek, "İlimiz açısından büyük önem taşıyan Hilton Otel projesiyle ilgili Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven beyle görüştük. Çok faydalı bir görüşme oldu. Otel için hızla proje çalışmaları başlanacak. Yoğun çalışmalarımız sonucu gerçekleşen bu proje bizim şehrimiz açısından büyük önem taşıyor. Büyük bir sorun çıkmaz ise Hilton için geri sayıma geçtiğimizi söyleyebilirim.” dedi.


 
Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın makamına gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından Belediye Hizmet binası önüne yapılan 420 araçlık otoparkında, otelin yapılması planlanan alanı ve Seyrangah Tepesi’nde incelemeler yapıldı. Belediye Başkanı Tahsin Babaş burada Anıtlar Kurulu tarafından onaylanan Teleferik Projesi’ni de Döven’e anlattı. 

Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın Seyrangah Tepesi projesine bayıldığını belirterek “Kastamonu gerçekten muhteşem bir şehir. Bence Kastamonulular hem böyle bir şehirde yaşadıkları için hem de şehrine bu kadar güzel projeler üreten bir Belediye Başkanı’na sahip oldukları için çok şanslı. Bizlerde önümüzdeki dönemde bu güzel şehre güzel yatırımlar yapmayı planladık. Projemize hızla başlayıp bitirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu. 

Yazar: Haberci
kastamonu kastamonu hilton oteli reysaş holding
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor