Betboo yeni giriş

Bilim ve Sanayi Bakanlığı'nın Verimlilik Ödülleri sahiplerini buldu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü'nce Verimlilik Haftası kapsamında öngörülen ödüller, Bakan Fikri Işık'ın katıldığı törenle dağıtıldı.

Bilim ve Sanayi Bakanlığı'nın Verimlilik Ödülleri sahiplerini buldu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından üçüncüsü düzenlenen Verimlilik Haftası Verimlilik Ödülleri töreni, Ankara Ticaret Odası Congresium’da gerçekleştirildi. Düzenlenen Verimlilik Ödülleri töreninde, Malatya Büyükşehir Belediyesi de Trambüs Projesi ile Teşvik Ödülü aldı. 

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ödülünü Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın, Bakan Fikri Işık’ın elinden aldığı bildirildi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ödül töreninin ardından yaptığı değerlendirmede, “Verimlilik ile ilgili düzenlenen bir yarışmada Trambüs Projesi ile Teşvik Ödülünü kazanmamız bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi. 
Başkan Çakır, “Hemen her fırsatta dile getirdiğimiz gibi, yaptığımız fizibilite çalışmalarına göre Malatya için en uygun sistem Trambüs idi. Yüzde 75 tasarruflu, çevre dostu, hızlı, konforlu olması ve diğer özellikleri karar vermemizde etkili oldu. 

Hizmete girdiği günden buyana hemşehrilerimiz de trambüslere büyük ilgi gösteriyorlar. Bugün de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği Verimlilik Ödül Töreninde, Teşvik Ödülü almamız hem Belediyemiz, hem de Malatya adına büyük önem taşımaktadır. Ödül aldığımız için büyük mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu. 

Yazar: Haberci
verimlilik haftası verimlilik ödülleri bakanlık verimlilik ödülleri malatya trambüs projesi ödül
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş