Eleştirilen Türkiye Güzeli Ecem Uzgöre o isim sahip çıktı!

Almanya daki güzellik yarışmasında Türkiye yi temsil eden Ecem Uzgör e, sosyal medyadan eleştiriler gelmişti. Açıklama yapmak zorunda kalan Uzgör e, o isim, "Klavye delikanlıları" diyerek sahip çıktı.

Eleştirilen Türkiye Güzeli Ecem Uzgöre o isim sahip çıktı!

İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model Ecem Uzgör, Almanya’nın Bremen kentinde 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Top Model of the World’de Türkiye’yi temsil etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturan  Ecem Uzgör'e yapılan acımasız eleştirilere bir tepki geldi. 

Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle Türkiye'nin gönlünü fetheden, Ünlü Oyuncu - Yönetmen Vasfi Arşan Çelik Türkiye'yi güzellik yarışmasında temsil eden Ecem Uzgör'e sahip çıktı. Arşan sosyal medya hesabından Ecem Uzgör için, "Bu kadarda olmaz, bu kadar acımasız olmayın. Her şeyden önce ülkemizi temsil etmiş  ediyor. Neden bu tarafından düşünmüyorsunuz. Müslümanız, Müslümansınız Allah (c.c) yarattığı her kul güzeldir. Ecem Uzgör'ü kötülemek şevkini kırmak için malesef klavye delikanlıları iş başında, yapmayın. Yazıktır günahtır" ifadelerini kullandı.

Bu sözlerle Ecem Uzgör sahip çıkan ünlü oyuncu  Vasfi Arşan Çelik gelen tepkiler karşısında, Ne söylerseniz söyleyin bu benim düşünce ve görüşlerim diyerek söylediklerin arkasında durdu.

Yazar: Haberci
ecem uzgör instagram ecem uzgör türkiye güzeli Top Model of the World
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor