Okul servisinden 'Ağabeyiyim' diyerek çocuk kaçırdılar!

Gaziantep'te 4 yaşındaki çocuk okuldan döndüğü servisten kaçırıldı. Servisi durduran kişinin, 'ağabeyiyim' diyerek çocuğu teslim aldığı öğrenildi. Ne olduğunu anlamayan küçük çocuk, şimdi kayıp. Polis 3 ilde arama yapıyor.

Okul servisinden 'Ağabeyiyim' diyerek çocuk kaçırdılar!

Gaziantep'te eşine ender rastlanacak bir olay yaşandı. Ana sınıfı öğrencisi 4 yaşındaki çocuk okuldan eve dönerken bindiği servis aracından kaçırıldı. Servis elemanları çocuğu alan kişinin, 'Ağabeyiyim eve götüreceğim' dedidiğini söyledi. Olay kameralara yansıdı.

Nizip İlçesi, Sultan Abdülhamid Mahallesi, Şehit Çavuş Torun Sokak üzerinde meydana gelen olayda, Nizip Fırat Anaokulu öğrencisi 4 yaşındaki Selami Çınar Aygün, okul servisi ile eve döndüğü sırada kendisini bekleyen ve dayısının arkadaşı olduğu iddia edilen M.A isimli şahıs tarafından kaçırıldı. Servis görevlisine, "ben çocuğun ağabeyiyim, verin eve götüreyim" diyerek teslim aldığı ortaya çıktı. 4 yaşındaki Aygün'ü kucağına alan ve uzaklaşan M.A kayıplara karıştı.

SERVİS ABLASI TESLİM ETMİŞ
Çocuğunun eve geciktiğini fark eden baba Mustafa Aygün, servis şoförü ile iletişime geçti. Servisçi çocuğu abisinin aldığını söyleyince, durumdan şüphelenen aile durumu polise bildirdi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, servis şoförü başta olmak üzere çok sayıda kişinin ifadesine başvurdu. Daha sonra okul servisinin durduğu yerde bir iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis ekipleri, Çınar Aygün'ü, dayısının arkadaşı olan M.A.'nın servis ablasından teslim aldığını tespit etti.

3 İLDE EŞGALİ ARANIYOR
Polis şimdi, 4 yaşındaki Çınar Aygün'ü servisten indikten sonra kucağına alarak kayıplara karışan M.A'nın peşinde. Gaziantep, Şanlıurfa ve Diyarbakır İl Emniyet ve Jandarma ekiplerine de şahsın eşkal ve kimlik bilgileri verildi.

Yazar: Haberci
servis çocuk kaçırma okul servisi gaziantep haberi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı