Nano teknoloji ile anne bakımı yapılıyor

Emziren veya anne adayı olan kadınlara müjde. Vücudunuzdaki hormonal değişimleri artık nano teknoloji ürünler ile yok edebiliyorsunuz. Anne bakımı, hamilelikte vücutta değişiklik gibi başlıklara bire bir uygulama bulundu.

Nano teknoloji ile anne bakımı yapılıyor

Özel bir kliniğin kurucusu olan Türkan Sezer, gelişen teknoloji uygulamaları ile anne adayları ve emziren annelerin artık kişisel bakımları ve güzellikleri için çeşitli yöntemleri uygulayabildiklerini belirtti.
 
Hamilelik ve emzirme sürecinde bebeğinin sağlığını ilk sırada tutan annelerin bu dönemde bebeğine zarar verme endişe ile hiçbir kişisel bakım sürecine girmediğini ifade eden Türkan Sezer, “Gelişen teknoloji uygulamaları ile anne adayları ve emziren anneler artık kişisel bakımları ve güzellikleri için çeşitli yöntemleri uygulayabiliyor. Hamilelik ve doğum sonrası süreçte yaşanan fiziksel ve hormonal değişimler bazı anne adaylarında beklenmedik olumsuz cilt sorunlarına neden olabiliyor. Bizler kliniğimizde geliştirdiğimiz ‘anne bakımı’ ile bu sorunların tedavisini yapıyoruz. Hiçbir risk ve yan etkisi olmayan bu bakım sonucunda anneler ve adaylarda mutlu oluyor” dedi.

NANO TEKNOLOJİK ÜRÜNLER
Sezer, anne bakımının nano-teknolojik ürünler kullanılarak yapılan özel bir bakım olduğunu belirterek, "Kana karışmadığı gibi cilt tarafından emilmesi bebek için herhangi bir tehlike oluşturmaz. Yapılan bakım sonucunda güzelleşen cilt ile lohusalık dönemini daha mutlu atlattığını söyleyen hastalarım oldukça fazla" diye konuştu. 

Yazar: Haberci
anne bakımı türkan sezer açıklaması hamilelikte bakım anne adayları vücut
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor