Betboo yeni giriş

Obama'da Paris saldırısına çok sert tepki!!

ABD Başkanı Barack Obama, Paris'teki saldırıyla ilgili çok sert bir açıklama yaptı. Saldırının Paris'e değil tüm dünyaya yapıldığını dile getiren Obama, "Bunların peşindeyiz. Gereken herşeyi yapacağız" dedi.

Obama'da Paris saldırısına çok sert tepki!!
Haberin galerisi için tıklayın!

Fransa'nın başkenti Paris'te meydana gelen ve yaklaşık 150 kişinin yaşamını yitirdiği terör katliamı sonrası açıklamalarda bulunan ABD Başkanı Obama Fransız halkının yanında olduklarını belirtti.

Paris'teki kanlı terör katliamı sonrası kameraların karşısına geçen ABD Başkanı Barack Obama, “Fransız halkı tarih boyunca birçok kere ABD ile omuz omuza durmuştur. Şunu çok net vurgulamak isteriz ki terör ve aşırıcılığa karşı savaşta onlarla birlikteyiz. Bir kez daha masum sivillere korku vermeye yönelik çirkin bir teşebbüse tanıklık ettik" dedi. 

OBAMA: GEREKENİ YAPACAĞIZ
Bunun sadece Paris'e ve Fransa halkına yönelik bir saldırı olmadığını ifade eden Obama, "Paylaştığımız tüm insanlık ve evrensel değerlere karşı bir saldırı. Fransa halkı ya da onların savunduğu değerler üzerinde korku saçabileceklerini düşünenler yanılıyor. Bu teröristleri adalet önüne çıkarmak ve halklarımızın yakasını bırakmayan her türlü terör şebekesinin peşine düşmek için Fransız halkı ve dünya genelindeki uluslarla birlikte çalışma yolunda gereken her şeyi yapacağız" diye konuştu.

Yazar: Haberci
obama paris paris saldırısı barack obama açıklama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş