Betboo yeni giriş

Zengin Hintli yatıyla Marmaris'e demir attı

Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Hindistanlı, Marmaris'e gelip lüks yatıyla havasını bastı. Marmaris kıyılarında yattan inenler ise deniz üzerinde keyif yapması, 'Para var, huzur var' yorumlarına neden oldu.

Zengin Hintli yatıyla Marmaris'e demir attı

Hindistan’ın en zengin adamı Ravi Ruia’nın 85,5 metrelik mega lüks motor yatı ‘Sunrays’ Muğla’nın Marmaris ilçesine geldi.

Enerji, akaryakıt, demir-çelik, iletişim, nakliye, liman, lojistik ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren ‘Essar’ adlı grubun kurucularından olan, 7 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin insanları arasında 15.sırada gösterilen Ruia’nın yüzen sarayı ‘Sunrays’, Marmaris Limanı’nın küçük iskelesine demirledi. 

Yatta kimlerin olduğu hakkında bilgi verilmezken, erzak ve yakıt ikmali yapılacağı belirtildi. Bu arada yattan ayrılan sürat motorlarına binenlerin, körfezde turladıkları gözlendi. Hollanda'daki Oceanco tersanesinden Mart 2010'da denize indirilen yatın, Uluslararası Süperyat Derneği (ISS) tarafından 2010'un en iyi yatı seçildiği belirtildi. 'Sunrays'ın, 75 metre uzunluğunda ve 14 metre genişliğinde olduğu, içerisinde her türlü lüksü barındırdığı kaydedildi.

Yazar: Haberci
Ravi Ruia yatı marmariste lüks yat hindistanın zengini
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş