Betboo yeni giriş

Samanyolu ekranları karardı Gülen ağladı

Samanyolu Yayın Grubu'nun sinyalleri kesildi. Canlı yayında olan Kemal Gülen, gözyaşlarını tutamadı. Gruba ait kanal ve radyolara iletişim kesildi. İşte Samanyolu Tv'nin yayın kesilme anı. Gülen'in ağlaması. Turksat, Samanyolu Yayın Grubu'na ait bazı kanalların sinyalini kesti. Samanyolu Haber Tv'de canlı yayın sırasında ilginç görüntüler yaşandı. Sinyal kesikliği öncesinde Kemal Gülen, gözyaşlarını tutamadı. O anlar böyle yansıdı.

Samanyolu ekranları karardı Gülen ağladı
Haberin videosu için tıklayın!

Samanyolu Yayın Grubu, 2024’e kadar sözleşmesi devam eden Turksat'tan darbe yedi. TÜRKSAT, Ankara 6. İdare Mahkemesi’nin istediği savunmayı yapmadan gruba ait kanalları kapattı. 

Samanyolu Haber Televizyonu'nda canlı yayında olan Fethullah Gülen'in yeğeni Kemal Gülen gözyaşlarını tutamadı. Yayın kesintisi yaşanırken son anlar da ekranlara böyle yansıdı. İşte son cümlelerin olduğu video. Sadece kupurhaber.com'da.

Hükümet ile cemaat arasında başlayan olayların son durağı Samanyolu Yayın Grubu oldu. Tutuklu bulunan Hidayet Karaca'nın başında olduğu Samanyolu Yayın Grubu'na ait televizyon kanalı ve radyolar Türksat'tan atıldı. 22 yıl önce kurulan Samanyolu Yayın Grubu, yeni yayın dönemine günler kala şok bir kararla karşılaştı. Hükümet ile Gülen cemaati arasında yaşanan olaylar, İpek Medya Grubu'na ait Bugün, Millet ve Kanaltürk'ün ardından Samanyolu Grubu'na sıçradı. İslami ve kültürel konuları ele alan Samanyolu Grubu, Türksat üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktaydı. 

 

HANGİ KANALLAR VAR
Kültür ve din üzerine yayın yapan Mehtap TV, habercilik ve kültür üzerine yayın yapan Samanyolu Haber TV, ingilizce yayın yapan Ebru TV, çocuklar için Yumurcak TV ve genel bir içerik üzerine yayın yapan Samanyolu Avrupa TV, Samanyolu US ve Samanyolu TV kanallarından oluşan medya organı artık Turksat üzerinden seyredilemeyecek. 

 

Yazar: Haberci
samanyolu yayın kararma anı samanyolu yayınları kesildi kemal gülen ağlama gülen ağlama turksat yayınları durdurdu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Kullanıcı     2017-02-22 beter olsun
MEHMET ÇELİK     2015-11-20 NE DİYELİM BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIM BİZLERE BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN
Emrullah     0000-00-00 Lan kari gibi ağlıyorlar benim verdim paralar o kurbanliklar adaklar haram zikkim olsun vatana hainlik yapin halkın seçti benim seçtim sayin cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğani benim uzun adami lekelemet size kim verdi o emri lan sürünün beter olun sözde cemaat lan onca insanların kanini emdiniz sizi wampirler
kadir     2015-11-15 vatana ihanet ederken,tvl erinizi israilin menfaatleri için iftira ve hakaret silahı olarak kullanırkken,tv lerinize çıkanlar 24 saat bu halkın reisi cumhuruna salyalar akıtarak hakaretler edrken,bu halka siyasi tercihleri için hakaretler ederken ağlamıyordunuz,sizler her 2 dünyanızı mahfettiniz,müslüman çıkarlarını yok sayıp yahudi çıkarlarına çalıştınız,kendinize yazık ettiniz..
Tugce     0000-00-00 Bu cemaat düsmanligi degildir arkadaslar. Bu gece yasanan bu anlamsızlık totaliterligin geldiginin bir gostergesidir. Bu gece yasanan demokrasinin bitmesidir. Halk tv samanyolu tv yada atv.. hic fark etmez. Sadece kendi goruslerini savundugu icin bir kanal kapatiliyorsa eger, kimse çıkıpta demokrasiden dem vurmasın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş