Betboo yeni giriş

Samanyolu kapatılması yorumları. Oktay Usta böyle ağladı.

Samanyolu Grubu'na ait yayınların durdurulmasının ardından yayınlar internet üzerinden devam etti. Canlı yayına katılan Oktay Usta, gözyaşlarını tutamadı. Oktay Usta'nın ağlaması stüdyodakileri de gözyaşlarına boğdu. Yeşil elma nasıl izlenir? İşte o anlar, tıkla izle.

Samanyolu kapatılması yorumları. Oktay Usta böyle ağladı.
Haberin videosu için tıklayın!

TÜRKSAT, Samanyolu TV, Samanyolu Haber TV, Mehtap TV, Yumurcak TV ve Dünya TV’nin de aralarında bulunduğu 13 televizyon ve radyo kanalının yayınını durdurdu. İnternet üzerinden de canlı yayın izleyenlenmeye başlandı. Yorumcular alınan kararı yorumladı. Kanalın en çok izlenen programlarından Yeşil Elma'nın yapımcısı Oktay Usta, gözyaşlarını tutamadı. 

Oktay Usta yaptığı yorumda, "Onlar Turksat'la irtibat halindeyken biz mevlayla irtibattaydık. 17 yıldır bu kanaldayız. Bu kadar insan bir araya gelip çalıştı. Bize ayrılan süre içerisinde nasıl hizmet, nasıl fayda sağlayabiliriz bunu anlattık. Hep Allah'ın adıyla bu işe başladık. Duamı ederken, vicdanlı olan düğmeye basmaz diyordum, vicdanlılar kalmamış. Böyle bitmemeliydi. Güzel bir sofra kurulmadan mutlu yuva olur mu? Bir bayan bana, 'Yuvam yıkılmak üzereydi, Allah senden razı olsun. Senin yemeklerinle yemek yapmayı öğrendim. Yuvamı kurtardım' dedi. Bunlara ulaşamayacakmıyız" dedi. 

>> SUNGURLARIN YENİ KANALI BELLİ OLDU TIKLAYINIZ <<

Yayına bağlanan gazeteci Ahmet Altan'da, "Kafanıza takmayın. Bugünler geçecek" yorumu yaptı. Gözyaşları içerisinde yayına devam eden Kemal Gülen ise, "Oktay Usta için bari kapatılmazdı. Ne kötülüğünü gördünüz" diye sitem etti. 

YEŞİL ELMA PROGRAMI İZLEME
Ekranların yayına karartılmasıyla birlikte Yeşil Elma programı nasıl izlenir. Oktay Usta'nın sunduğu Yeşil Elma programını, kure.tv adresinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Hortbird ve D smart platformunda da yayınlar devam ediyor. 

 

Yazar: Haberci
oktay usta ağlaması yeşil elma nasıl izlenir
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
tarik     2017-05-07 heeee acilir sende gorursun!
MEHMET ÇELİK     2015-11-20 BEN SAMANYOLU TV VE DİĞER KANALLARININ KAPATILMASINA ÇOK ÜZÜLDÜM SAMANYOLU TV İLERDE GENE AÇILIR SİZ TÜRKIYENIN EN SEVİLEN EN POPÜLER KANALLARINDAN BİRISINIZ ABİ BU TÜRK CUMHURİYETINDE SİZİN HAKKINIZ KOLAY ÖDENEMEZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş