Betboo yeni giriş

Whatsapp'ın o özelliği son güncelleme ile tarih oldu

Milyonlarca kullanıcısı olan mesajlaşma programı Whatsapp'ın kullanıcılarını kötü duruma düşüren o özelliği tarih oldu. Artık profil fotoğrafına bakmak için tıklayanlar bakın ne görecek. Whatsapp nedir. Son güncelleme özellikleri.

Whatsapp'ın o özelliği son güncelleme ile tarih oldu

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ın milyonlarca kullanıcısını zor durumda bırakan profil fotoğrafına bakma özelliğinde düzeltmeye gidildi. Son yapılan güncellemeyle artık, profil fotoğrafına bakmak isteyenler bu ekranla karşılaşıyor. 

iOS ve Android platformlarından cep telefonlarına indirelerek kullanılan Whatsapp'a sessiz sedasız bir güncelleme geldi. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulama, profil fotoğrafına bakmak için tıklayanlara, yine kendi bünyesinde hizmetini verdiği arama işlevine yönlendiriyordu. Profil fotoğrafına bakmak isteyen kullanıcı farkına varmadan karşıdaki kişiyi arıyor ve bazen telafisi zor anlar yaşanabiliyordu. 

GÜNCELLEME DEĞİŞİKLİKLERİ
Whatsapp kullancıların bu sorunun düzeltmesi talebini dikkate alıp, güncellemeye gitti. Son güncellemeyle pek çok özellikte de sorun giderildi. Profil fotoğrafına bakmak isteyenler artık uygulamayla doğrudan arama yapmıyor, yeni açılan ekranda arama, mesaj gibi ifadeleri görüyor. Whatsapp üzerinden bağlantı adresi paylaşırken bağlantının önizleme sürümünü de artık görebileceksiniz. Ayrıca, ayarlar bölümünde de tasarımda değişikliğe gidildi. 

 WhatsApp'a virüs mü bulaştı? Çökecek mi? Haberi için tıklayınız.

WHATSAPP NEDİR?
WhatsApp, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamayla rehberinizde kayıtlı kişilerle mesajlaşabilir ya da onları arayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise internet bağlantınızın olması. Mesaj, sesli arama, resim, sesli not ve video mesajı gönderip alabilmek için WhatsApp'ı tercih edebilirsiniz.

SON GÜNCELLEMEDE YENİLİKLER
Whatsapp'ın 13 Kasım'da yaptığı güncellemede, sohbete özel bildirim ayarları ve sessize alma, sohbetleri okunmadı veya okundu şeklinde işaretleme, eklenmiş birçok ifade (emoji). Ayrıca, bazı ifadelere dokunarak ve basılı tutarak farklı renk seçebilme özelliği getirildi. Kişi kartı aldığınızda şimdi hızlıca mesaj gönderebilir veya WhatsApp'ı varsa bu kişileri kaydedebilirsiniz.

Yazar: Haberci
whatsapp güncelleme watsap güncelleme whatsapp gelen özellikler whatsapp nedir
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş