Betboo yeni giriş

Beni Affet bitti mi ? Dizi oyuncuları nerede buluşacak? Yakından görme fırsatı

1000. bölüme doğru giden Beni Affet dizisinin oyuncuları ne yapacak? Beni Affet oyuncuları bakın nerede hayranlarıyla buluşacak. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin oyuncularını görmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın. Son 851.bölüm özeti.

Beni Affet bitti mi ? Dizi oyuncuları nerede buluşacak? Yakından görme fırsatı

Star TV'nin sevilen dizisi Beni Affet bu akşam 850'inci bölümü geride bırakırken, oyuncuları imza günü için bir araya geliyor. İşte o buluşma anı ve dizinin oyuncularının geleceği adres. 

Star TV'de yayınlanan dram türündeki Türk televizyon dizisi olan Beni Affet yapımcılarının, çekim alanı olarak zaman zaman Nata Vega Outlet’te gerçekleştirilen dizinin sevilen oyuncuları Gaye Turgut Evin, Deniz Evin, İlkay Kayku Atalay ve Ceren Yalazoğlu Karakoç Ankaralı hayranları ile 21 Kasım cumartesi günü saat 16.00 da bir araya gelecek. 

2011 yılında Show TV'de başlayan ve 2012 yılında Star TV'ye transfer olan Beni Affet dizisi, bugünlerde 851. bölümünü yayınladı, 852. bölüm hazırlıklarını yapıyor. Hafta içi her gün yayınlanan fenomen dizide, başrolde bir taraf da Feride ile Cüneyt diger tarafda Bahar ile Kemal oynamaktadır. Kemal ile Cüneyt iki kardeşi oynayıp, her ikisi de sevdiği kız ile evlenmek icin çaba göstermektedir. Dizinin ilerleyen bölümlerde Kemal büyük zorluklara göğüs gererek Bahar ile evlenebilmeyi başarabilmiş, 1 çocuğu olmuştur. 

851. BÖLÜM ÖZETİ
Bahar’a olan hislerini açıklayacak olan Demir, evlilik teklifinde bulunacağı sırada beklenmedik bir gelişme yaşanır. Sevgi her ne kadar başlarına gelecekleri tahmin edip, önlem almaya çalışsa da, Kemal’in davranışı herkesi şaşırtacak türdendir. Kader ve Mahir ise birbirlerine duydukları yoğun hisleri arkadaşlarıyla paylaşırlar. Yaşadığı duygusal ağırlığın altında ezilen Feride, moral bulmak üzere kısa bir süreliğine Aziz ve Eylül ile birlikte dağ evine gitmeye karar verirler. Bu sayede Feride’nin planı doğrultusunda Cüneyt ile Hasret de yalnız kalarak, birbirlerine yakınlaşma fırsatı bulabileceklerdir.

Yazar: Haberci
beni affet özeti beni affet oyuncuları beni affet oyuncularını nerede görebilirim 851. bölüm özeti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş