Betboo yeni giriş

'Yok Yere Gittin, Aşk çiçeğim' şarkısıyla yeni çılgınlık oluştu

O Ses Türkiye'den Bahtiyar Özdemir ve Aysun Taşçeşme'nin birlikte söylediği 'Yok yere gittin, aşk çiçeğim' şarkısı fenomen haline geldi. Şarkıyı söyleyenler, ilginç tiplemelerle izleyenleri gülme krizine sokuyor.

'Yok Yere Gittin, Aşk çiçeğim' şarkısıyla yeni çılgınlık oluştu

O Ses Türkiye'de yarışan Bahtiyar Özdemir ve Aysun Taşçeşme'nin birlikte seslendirdiği ve 'Yok yere gittin canımın içiydin' sözlerine dikkat çekilen 'Aşk Çiçeğim' şarkısı bu günlerde internette tıklanma rekorları kırıyor. Binlerce kişinin çılgınlık yaptığı şarkıda, Aysun Taşçeşme'nin ses tonunu değiştirip benzetmeler yapılması komik görüntüler oluşturuyor.

İNTERNETTE FENOMEN OLDU
İnternette yeni bir çılgınlık başladı. Aşk Çiçeğim şarkısında seslerin uyumluluğunu görüntülü videolara yansıtan gençler izleyenleri kırıp geçiriyor. İlk olarak Bahtiyar ve Aysun'un seslendirdiği şarkı daha sonra pek çok kişi tarafından kullanıldı. Hakkında Vine çekilen görüntüler bir anda Türkiye'de milyonlarca kişi tarafından izlenmeye başladı. Yanına eşini, arkadaşını alan, şarkıyı söyleyip, nakarattaki sesle dalga geçti. Hatta işi abartıp grup söyleyenler de oldu. Kısa sürede yayılan bu şarkı, çılgınlık boyutuna ulaştı. 

VURUR YÜZE İFADESİ CAPSLERİ
Türkiye'yi daha önce de Merve Özbey'in söylediği Yaş Hikayesi şarkısındaki 'Vurur yüze ifadesi, bulur seni bir tanesi' çılgınlığı almıştı. Hala yapılan esprilerle gündemde olan şarkı sözleri, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bazı insanlar ise bunun şarkıda değil espri olduğunu düşünüyor. Siyasi capslere de konu olan ifadelerle, pek çok komik içerikler oluşturulup paylaşım yapılıyor. 

Son günlerin gündemi olan Aşk Çiçeğim şarkısının nakaratı bakalım ne kadar daha sürecek. İşte bu görüntülerle yapılmış bazı komik görüntüler.

 

Yazar: Haberci
aşk çiçeğim komik yok yere gittin komik bahtiyar özdemir ve aysun taşçeşme komik videolar vine çekimleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
şebnem gürsoy     2016-01-30 süperrrrrrrrrrrr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş