Lovelet AVM'de şaşırtan uygulama

Karadeniz'in en büyük outleti olan Lovelet'te aileler, farklı bir uygulama ile karşı karşıya kalıyor.

Lovelet AVM'de şaşırtan uygulama

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük outleti olan ve 4 mevsim alışveriş özelliğini taşıyan Lovelet'te, anne babalar alışveriş yaparken, çocuklar da açılan atölyelerde hem eğlenip, hem öğreniyorlar. 

ALIŞVERİŞ YAPARKEN ÇOCUKLAR OYNASIN
Alışverişin yanında bir çok kültürel aktiviteye imza atan Samsun'daki Lovelet Alışveriş Merkezi, etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. AVM tüm yaş gruplarına hitaben Pera Sanat Akademi’nin alanında uzman eğitmenleri eşliğinde çocuk atölyeleri oluşturuyor. Büyükler bir çok markanın fabrika satış mağazasının olduğu işyelerinde doyasıya alışveriş yaparken, küçükler de farklı uygulamalarla eğlendiriliyor. 

HER PAZAR ÜCRETSİZ ETKİNLİK
AVM bu kapsamında her pazar olduğu gibi bu Pazar'da Kağıt Tabak Atölyesi etkinliği gerçekleştirecek. Devamında ise fen bilimlerini sıkıcı teoriden uzaklaştırarak eğlenceli deneylerle show halinde sunan 'Eğlenceli bilim atölyesi' yer alacak. Her Pazar günü birbirinden farklı ve eğitici atölye etkinliklerine Lovelet AVM tüm çocukları ücretsiz olarak sunuluyor.

Ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu, kaliteli ürünlerini az ödeyerek almak isteyenlerin uğrak yeri olan Lovelet AVM, sadece alışveriş değil eğlenmek ve ruhunu dinlendirmek isteyenlere de farklı bir atmosfer sunuyor.

Yazar:
lovelet samsun alışveriş merkezi lovelet avm çocuklara ücretsiz etkinlik atölye çalışmaları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı