Betboo yeni giriş

Organize suç örgütüne şafak baskını!

İstanbul'da kapısında lüks araç ve güvenlik kameralarla dolu eve baskın düzenleyen polis, şüphelileri gözaltına aldı. Özel harekat ve çevik kuvvet polislerinin destek verdiği operasyonda evlerde arama yapıldı.

Organize suç örgütüne şafak baskını!

İstanbul'da organize suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi.Operasyona özel harekat ve çevik kuvvet polisleri de destek verdi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, özel harekat ve çevik kuvvet polislerinin desteği ile İstanbul’un çeşitli ilçelerde önceden tespit edilen adreslere operasyon düzenlendi. Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi 2310 Sokak’ta bulunan bir adrese giren polislerin burada bir kişiyi gözaltına aldıkları öğrenildi. Operasyon yapılan adresin bulunduğu binada güvenlik kameralarının bulunması, sokakta birçok lüks aracın bulunması dikkat çekti. Operasyon düzenlenen adreslerdeki şüpheliler gözaltına alınırken, adreslerde aramalar yapıldı.

OPERASYONLAR ARTTI
İstanbul Polisi, şafak vakti operasyonlarıyla pek çok suç ve terör örgütüne ağır darbe vurdu. Bir süre takip sonrası elde edilen istihbari bilgileri değerlendiren polis, adreslere eş zamanlı baskınlar düzenliyor. Sabaha karşı herkes uyurken yapılan operasyonlara da zaman zaman polis helikopteri eşlik ediyor. Özel Harekat ve Çevik Kuvvet polislerinin de eşlik ettiği operasyonlarda, şüpheliler sorgulanıyor ve adalet karşısına çıkartılıyor. 

Yazar: Haberci
istanbul şafak operasyonu istanbul polisi suç örgütü baskın
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş