Betboo yeni giriş

Fransız polisinden IŞİD'e şafak operasyonu

Fransa'yı kana bulayan saldırının ardından polis, istihbari bilgileri topladı. Paris'teki bazı adreslere baskın düzenlendi. IŞİD'in üstlendiği kanlı saldırıya ilişkin Fransa polisi aramalar yapıyor.

Fransız polisinden IŞİD'e şafak operasyonu

Paris'te eş zamanlı saldırılarla onlarca insanın ölmesine ve yüzlerce insanın yaralanmasına sebep olan terör saldırısıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandığı öğrenildi. Fransa polisi, IŞİD'e ait olduğunu belirlediği adreslere baskın düzenledi. Türkiye saatiyle 06.00 civarında gerçekleşen operasyonda, silah seslerinin duyulduğu konuşuluyor. Fransa polisi Saint-Denis bölgesinde daha önce belirlediği adreslere baskın yaptı. Bölge sakinleri silah seslerinin geldiğini kişisel hesaplarından duyurdu. Polis ile adreslerdeki teröristler arasında çatışma çıktığı tahmin ediliyor. 

PARİS'TEKİ KANLI EYLEM
Paris'te stadyum ve konser alanında gerçekleşen terör saldırılarında teröristler uzun namlulu silahlar, el bombaları ile sivil vatandaşlara saldırmış ve 160 kişinin ölümüne sebep olmuştu. Bunun üzerine ülkede geniş çaplı operasyonlar başlamış halk da tedirgin olmuştu. Öyle ki saldırıyı kınamak ve ölenler için mum yakmak için Paris Cumhuriyet Meydanı'nda toplananlar, şüphe ve iddialar üzerine olay yerinden kaçmıştı. Söz konusu saldırı terör örgütü IŞİD üstlenmiş ve başka ülkeleri de tehdit etmişti.

GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: Haberci
ışid fransa fransa terör
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş