Betboo yeni giriş

Facebook'ta kelepir eş arıyor. Bunu da gördük.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta ikinci el eşya satılan gruba ilginç bir paylaşım yapıldı. 42 yaşındaki bir vatandaş, eş aradığını yazdı. Kelepir eşyalar bölümüne yapılan paylaşım dikkati çekti.

Facebook'ta kelepir eş arıyor. Bunu da gördük.

Sosyal medya pazarı her geçen gün farklı etkileşimlerle insanların karşısına çıkıyor. Bu kapsamda Facebook'ta vatandaşların ikinci el eşyalarını alıp satabilmeleri için oluşturulan ve 80 bini aşkın üyesi bulunan grup oluşturuldu. Vatandaşlar ikinci el eşyalarını fiyatıyla yükleyip alıcı ararken, bunların içerisinde 'Eş arıyorum' paylaşımı dikkati çekti.

Eskişehir’deki ikinci el eşya ürünlerinin satıldığı sosyal medya sitesinin alt grubunda bir kullanıcı, kendine buradan eş aradı. Hemen her gün yüzlerce paylaşım ve binlerce yorum alan bir sosyal medya sitesinde kurulan 'Eskişehir Kelepir Eşyalar' adlı grubun bir erkek üyesi, ikinci el eşya alışverişi yapılan gruptan kendine eş aradı. 80 bini aşkın üyenin bulunduğu grupta, "Selam arkadaşlar yalnız yaşıyorum 42 yaşındayım maddi ve manevi sorunum yok, huzurlu bir hayatım var, kalacak yeri olmayan ya da evlilik yapmak isteyen resmi nikah yapabilirim bayan arıyorum teşekkür ederim.” yazdı.

Facebook sitesine yazılan bu paylaşım bazı site üyeleri tarafından tepki ile karşılanırken, grup yöneticilerinden yapılan paylaşımı kaldırmaları istendi. Paylaşım görenleri de şaşkına çevirdi.

Yazar: Haberci
ikinci el eş eş arayanlar facebookta ilginç paylaşım
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş