Betboo yeni giriş

Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filmini eleştirenlere ayar verdi

Komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler sinema filmini, 'Aynı oyuncuları oynatıyor' diye eleştirenlere ayar verdi. Yılmaz, 'Aynı Adamlar' diye yeni filme başlıyor.! Ali Baba ve 7 Cüceler filmi ile ilgili bilinmeyenler.

Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filmini eleştirenlere ayar verdi

Kendi yazıp yönettiği dördüncü film olan 'Ali Baba ve 7 Cüceler'le izleyenlerin karşısına çıkan Cem Yılmaz, olumlu eleştiriler kadar olumsuz eleştiriler de aldı. Her filmde 'aynı oyuncuları' oynatmakla eleştirilen Cem Yılmaz, bir paylaşımla cevapladı. 

Ali Baba ve 7 Cüceler filmi gösterime girdiği andan itibaren oyuncu kadrosu tarafından eleştirilmişti. Aynı zamanda filmin yapımcılığını ve baş rolünü üstlenen Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Çetin Altay ile başrolü de paylaşmıştı. Yine birden fazla karakteri canlandıran Cem Yılmaz, sanatçı Barış Manço'nun eserlerini de kullandı. Karakterlerden birine de 'Boris Mancov' ismiyle yine Cem Yılmaz oynadı. Tüm bunlar ve bazı oyuncuların Gora, Arog ve Yahşi Batı filmlerinde rol almasıyla eleştirenler de oldu. 'Aynı adamlar' diye eleştiriler alan Cem Yılmaz, kişisel twitter hesabından bir paylaşım yaptı. 

İŞTE O TWEET
"Müjde.. Ozan Güven ve Özkan Uğur'la başrollerini paylaştığım "Aynı Adamlar " isimli filmimizin çekimleri başladı. Konuk oyuncu Russell Crowe" diye yazan Cem Yılmaz, bu eleştirelere ironik bir cevap verdi. Bazı takipçileri Cem Yılmaz'ın bu paylaşımını gerçek sanıp, şans diledi. Bazıları ise paylaşımın eleştirelere yanıt olduğunu anladığı görüldü. 

ALİ BABA VE 7 CÜCELER HAKKINDA BİLİNMEYENLER 
Vizyona giren film ilk 3 günde 540 bin seyirciye ulaştı. Bunun için Cem Yılmaz, "İlk 3 gün gişemiz 540 bin seyircidir. Teşekkür ederim :)” diye yazdı. Bahçe cüceleri satan, Şenay Cüccaciye’nin de ortağı olan, Şenay ve İlber’in, Avrupa’da bir fuara katılmalarını ve burada başlarına gelen akıl almaz olayları konu alan filmde komik sahneler de bulunuyor. Kötü adam Mancov’u yenebilmek için zengin olma hayallerini bir kenara bırakan Şenay ve İlber’in, bu yolda en büyük yardımcıları Rus Veronica (Irina Ivkina) ve eski Sovyet askeri Kenan Memedov (Zafer Algöz) oluyor. Türkiye'ye dönmek isteyen Şenay ve İlber, Boris Mancov ile savaşacaklardır.

Filmin konusuna genel olarak bakıldığında Gora ve Arog'u anımsatıyor. Eleştirmenlerde bu olaya dikkat çekiyor. 

FİLMİN FRAGMANINI İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Yazar: Haberci
cem yılmaz filmleri ali baba ve 7 cüceler eleştirileri cem yılmaz yeni film müjdesi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş