Betboo yeni giriş

Diyarbakır'da her yere bomba döşemişler

Diyarbakır merkezde bomba patlatan teröristler bu kez aynı tuzağı Silvan Karayolu'nda denedi. Uzaktan kumandalı patlayıcı askeri aracın geçişi sırasında patlatıldı. Şans eseri yine ölen ya da yaralanan olmadı.

Diyarbakır'da her yere bomba döşemişler

Diyarbakır'da terör örgütü PKK'nın rögar altına döşediği bombadan sonra aynı tuzak, Diyarbakır-Silvan karayolunda ortaya çıktı. Teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bomba askeri konvoyun geçişi sırasında patlatıldı. Patlamada ölen ya da yaralanan olmadı. 

Diyarbakır-Silvan karayolu üzerinde bulunan Yolarası mevkiinde teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bomba, askeri konvoyun geçişi sırasında patlatıldı. Patlamada ölen ya da yaralanan olmazken, bir askeri araçta hasar oluştu. Patlamanın ardından bölgeye zırhlı araçlarla çok sayıda jandarma özel harekat timleri sevk edilirken, kaçan teröristlerin yakalanması için geniş kapsamlı operasyon başlatıldı.

Benzer tuzak, Diyarbakır merkezde de kullanılmıştı. Rögar altına tuzaklanan bomba, zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılmıştı.Hain tuzak, zırhlı aracın geçişinden hemen sonra patlatıldığı için şans eseri kimseye bir şey olmamıştı. 

Yazar: Haberci
diyarbakır bombalı tuzaklar silvan operasyon terörist saldırıları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş