Betboo yeni giriş

Doktorun ölümü Samsun'u yasa boğdu.Bu ikinci yas tutulan ölüm

Samsun'da özel bir hastanede öldürülen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir, şehri yasa boğdu. Herkes tarafından sevilen Dağdemir'in ölümü üzerine kentte adeta yas havası var. Facebook hesabına duygulu yorumlar geliyor. Samsun'daki bu olay ikinci doktor öldürülme vakası.

Doktorun ölümü Samsun'u yasa boğdu.Bu ikinci yas tutulan ölüm

Samsun'da sabah saatlerinde mesaisine başlayan ve çocuğu olacaklar ile çocuğu olanların kapısını çaldığı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir, ansızın öldü. Asistanı ile eski kocası arasındaki kavgayı ayırmak isteyen Aynur hoca, hayatını kaybetti. Başta hastane personeli olmak üzere, neredeyse Samsun genelinde bu olay konuşulmaya başlandı. 

Aynur Dağdemir'in kişisel facebook hesabına hastalar ve sevdikleri yorumlar yazdı. "Haberini aldığım anda adeta yıkıldım, seni çok seviyorduk, mekanın cennet olsun inşallah güzel insan, melek kalpli ablam benim." "Ölüm size hiç yakışmadı hocam allah rahmet eylesin mekanınız cennet olsunn.." "Canim ablam ablam yoktu ama sen aratmadin ikinci kardesim derdin hep mekanin cennet olsun nur icinde yat iyilik yaptin karsiligi bumu olacakti son kez sesini duyamadim dun aksam aklimdan gectin arayamadim seni cok seviyorum" "Mekani00n cennet olsun hocam Aynur Dagdemir allah ailesine Sabırlar versin insallah kızımı siz ellerimize verdiniz ilk sizin ellerinzle dünyaya tutundu her yaptiginiza duaciyiz yine iyiliginizden gittiniz Allah sizi bizden çok sevdi" yazdılar.

DUYGUSAL PAYLAŞIMLAR
En anlamlı paylaşımlardan birisini ise Gülay hanım yazdı, "İlk çocuğumuz olduğunda önce Allaha Sonra size emanetiz dedik, İkinci çocuğum olduğunda Eşime -bizim ANNANEMİZ doktor, o varken başka yerde ne işimiz var dedim ve yeniden önce Allaha Sonra size emanetiz dedik.Hem Tuğra Kağan hemde Miray ilk sizin elinizi tuttu,ilk size ağladı,ilk size baktı. Bugün bebeklerimizin kontrolü esnasında şahit olduğumuz bu durumun tarifi yok kıymetli insan MEKANIN CENNET OLSUN SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ HEMDE ÇOK" yazan Gülay hanım okuyanları duygulandırdı. 

KAMİL FURTUN'DAN SONRA
Öte yandan bu Samsun'daki ikinci doktor öldürülme olayı olarak tarihe geçti. Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi’nde görevli Göğüs Cerrahı Op.Dr.Kamil Furtun’un uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülmüş ve sağlık camiasını olduğu kadar hastaları da derinden üzülmüştü. 

Yazar: Haberci
Aynur Dağdemir ölümü samsun doktor ölümü Aynur Dağdemir
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş