Betboo yeni giriş

Sinop Cezaevi'nde konser veren sanatçıdan ilginç konuşma

Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda personel ve mahkumlara moral konseri veren Sanatçı, ilginç bir konuşma yaptı. Mahkumlara, 'Çok şanslısınız' diyen sanatçı Bayram Kaya, "Burası çok modern" dedi. Kurum Müdürü de, 'Burada bulunmak ayrıcalık' dedi.

Sinop Cezaevi'nde konser veren sanatçıdan ilginç konuşma

Sinop'taki cezaevinde yerel sanatçılar, gönüllü olarak mahkum ve personele konser verdi. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren sanatçılar, mahkumları coşturdu. Konser sonrası konuşan Sinoplu Sanatçı Bayram Kaya, ilginç bir konuşma yaparak tarihe geçti. 

300 MAHKUM KATILDI
Cezaevi çok amaçlı salonunda düzenlenen konserde Sinoplu sanatçılar Bayram Kaya, Bahar Yaman ve Aydın Sevim sahneye çıktı. Sanatçılar, cezaevinde yatmakta olan hükümlü ve tutuklulara bir müzik şöleni sunuldu. Sinop Eğitim Kültür Organizasyon Derneği (EKODER) ve cezaevi ortaklığında düzenlenen gönüllü konser programına Adalet Komisyonu Başkanı Remziye Güldür, Cezaevi Başsavcısı Ozan Kaya, Kurum Müdürü Özer Duman, kurum personeli ve yaklaşık 300 mahkum katıldı.

SANATÇI'DAN İLGİNÇ KONUŞMA
Konser programında konuşma yapan Sanatçı Bayram Kaya, “Memleketimde üstelik Sinop cezaevinde bu konseri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Görüyorum ki buradaki hükümlüler çok şanslı. Çünkü gerçekten son derece modern bir kurumda kalıyorlar. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum, bizlere böyle bir imkanı sağlayan başta Kurum Müdürümüz Özer Duman olmak üzere EKODER ve tüm üyelerimize emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

MÜDÜR: BURADA BULUNMAK AYRICALIK
Kurum Müdürü Özer Duman da daha önce de benzeri yapılan konserde, Sinop cezaevinde bulunmanın ayrıcalık olduğunu belirterek, "Sinop cezaevi, yaşam koşulları, eğitimdeki başarısı, tekstil alanında kat edilen mesafe, sportif ve kültürel etkinlikler alanındaki başarılı çalışmaları ile oldukça başarılı bir cezaevidir. Bu yapılan emeklerin size verilen değeri gösterdiğini bilmenizi isterim" demişti. 

 

Yazar: Haberci
sinop cezaevi konser bayram kaya konseri sinop cezaevi müdürü mahkumlara konser
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş