Betboo yeni giriş

Oktay Usta hangi kanala transfer olacak? Bugün nerede görüldü?

Samanyolu TV'nin sevilen programı 'Yeşil Elma'nın sunucusu Oktay Usta, bugün öyle bir yere gitti ki, herkes şaşırdı. Oktay Usta'nın Türksat yayınlarının durdurulmasının ardından programını başka kanala taşıyıp taşımayacağı da kesinleşmiş oldu. Oktay Usta tariflerini nerede yazıyor?

Oktay Usta hangi kanala transfer olacak? Bugün nerede görüldü?
Haberin videosu için tıklayın!

Türksat tarafından yayınları durdurulan Samanyolu Grubu'nun, çalışanları ve programcıları kendilerine yeni bir iş kapısı arıyor. Özellikle ev hanımlarının sık takip ettiği Yeşil Elma programının sunucusu Oktay Aymelek'de (Oktay Usta) bunlardan birisi. Oktay Usta'nın programını başka kanala taşıyacağına dair söylentiler vardı. Bugün Oktay Usta'nın görüldüğü yer, bu söylentilerin de az çok cevabı niteliğinde oldu. 

İŞSİZLİK MAAŞI ALACAK
Samanyolu Yayın Grubu TURKSAT'tan çıkarıldı. Böylece Samanyolu TV, Samanyolu Haber TV, Mehtap TV, Yumurcak TV ve Dünya TV'nin de aralarında bulunduğu 13 televizyon ve radyo kanalının yayını kesildi. Bunun üzerine işsiz kalan Samanyolu TV çalışanlarından olan Oktay Usta, maaş bağlanması için İŞKUR'a dilekçe verdi. Moralinin bozuk olduğu gözlenen Oktay Usta, kimsenin yarın ne olacağını bilmediğini ve ömründe hiç aklına gelmeyecek bir işi yani İşkur'a işsizlik maaşı başvuru yaptığını dile getirdi. 

İŞKUR'A GİTTİ SÖYLENTİLER ÇÖKTÜ
Oktay Usta'nın Yeşil Elma programını başka yerde yapacağı söylentileri de İşkur'a başvuru yapmasıyla az çok netlik kazandı. İşkur, işsiz kalanlara 10 ay maaş veriyor. Oktay Usta, başka kanala geçmeyi düşünseydi, İşkur yerine sigortasını yapacak bir kanala geçebilirdi. Bu arada Oktay Usta'nın tariflerini anlattığı kendi kişisel web sitesi bulunuyor. Buraya reklamlar alan Oktay Usta'nın tariflerini oktayusta.com adresinden devam edeceği öğrenildi. 

Samanyolu Grubu çalışanlarının çoğu İşkur'dan işsizlik maaşı alabilmek için başvuru yaptığı öğrenildi.

Oktay Usta, Samanyolu ekranları karartıldıktan sonra ağlamıştı. 'Ben şimdi kime sesimi duyuracağım' diyen Oktay Usta'nın ağlamasıyla ilgili haberimizi aşağıdaki görsele tıklayarak okuyabilir ve videosunu izleyebilirsiniz.

 

Yazar: Haberci
oktay usta yeni kanalı oktay usta tarifleri nerede oktay aymelek işkur samanyolu çalışanları işkur
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
fatma     2017-01-20 Oktay Usta seni çok seviyoruz.lütfen o hainleri bırak ve başka bir kanalda program yapmaya devam et.seni trt de görmek isteriz
Seda     2016-11-28 Oktay usta cemaatten iliskisini tam anlamiyla kessin her yerde is bulur mübarek işsizlik maaşinami muhtaç olmuş ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş