Betboo yeni giriş

Hadise'nin Murat Boz aşkı engel tanımıyor. Hayranlar aşk oyununa ne dedi?

Ünlü Şarkıcı Hadise'nin Murat Boz ile ilgili yakınlığı bu kez farklı bir boyuta taşındı. Hadise, 'Kalp' işaretiyle Murat Boz'la birlikte çekilen fotoğrafını paylaştı. Hayranları Hadise'ye, 'Bıktık aşk oyunundan' diye eleştiri yöneltti.

Hadise'nin Murat Boz aşkı engel tanımıyor. Hayranlar aşk oyununa ne dedi?

Günün magazin haberi. O Ses Türkiye'nin jürileri arasında aşk mı yaşanıyor? Murat Boz ile Hadise arasında ilişkinin boyutu ne? Hadise Murat Boz ile neden fotoğraf paylaşıyor. En son fotoğrafında Hadise, Kalp işareti koyarak, ne ima etti?

Hadise daha önce Murat Boz ile fotoğrafını yayınlamış ve altına, 'Sus ve sadece beni dinle, çünkü senin sevgini hissediyorum sessizlikte' diye yazmıştı. Bunun üzerine aşk dedikoduları yayılmış fakat, MUrat Boz bu iddiaları yalanlamıştı. Hadise instagramdaki kişisel hesabından yine tartışma yaratacak bir paylaşım yaptı. O Ses Türkiye çekimleri sırasında el sallarken fotoğrafını alan Hadise, Murat Boz ile fotoğrafını paylaşıp 'Kalp' simgesi koydu. Hadise'nin bu paylaşımına bazı takipçileri tepki gösterdi. 

İşte o fotoğrafa gelen yorumlar. 

cilekkokusu_asliveburak bence murati kacirma
elahe.solhi Seni hiiic sevmedim.hiiiic
htc_hrz Canım ya bu şekilde hayran kaybediyorsun. Bıktık senin aşk oyunlarindaaann !!!! 
nasim.yekta Vallahi anlamıyorum hem murat kardeşim diyosun hemde fotosunu paylaşıp kalp koyuyosun napmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum,
zypalt Yazık günahtır, cillop gibi çocuğa reklam malzemesi yapma.
dilekusluufuk Hadise gibi yapmacık, sahte 40 yaşında gibi görünen çirkin bir kadına karakteri, duruşu ve yakışıklılığıyla Murat Boz gibi bir adam kesinlikle yakışmıyor. @muratboz da bunun farkında her firsatta yalanlıyor.

Yazar: Haberci
hadise murat boz hadise ile murat boz aşkı hadise ne yapmaya çalışıyor o ses türkiye jürileri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş