Betboo yeni giriş

Haber yayıncıları ile firmaları buluşturan girişim; yenico.co

Türkiye'nin yeni nesil network ağı yenico.co, anlaştığı firmalar hakkında yaptığı haberlerle onları güçlü, saygın ve prestijli gösterirken, yerel haber yayıncılarını da ekonomik olarak kalkındırıyor.

Haber yayıncıları ile firmaları buluşturan girişim; yenico.co

Gelişen teknoloji ve internet kullanımının yaygınlaştığı şu zamanlarda yeni bir network ağı kuruldu. Genç girişimci Mehmet Ertuğrul tarafından 'Kontrollü Güç' sloganıyla kurulan yeniCO, firmalara haberin gücünü kullanarak prestij sağlıyor. yeniCO ile çalışmak yerel internet medyasının da kalkınması ve güçlenmesi anlamına geliyor. 

Türkiye'de internet kullanımı yaygınlaştıkça artık insanlar, basılı yayınlardan çok haber sitelerine yönelim gösteriyor. Büyük haber sitelerinin yanı sıra yerelden genele geniş ve farklı okuyucu kitlesine ulaşan, haber portalları var. yeniCO, bu haber sitelerin gücünü, kurduğu network ağı sayesinde firmalarla paylaşıyor ve devasa bir güç olarak karşınıza çıkarıyor. Bölgesel veya Türkiye geneli iş yapan firmalar, yeniCO'nun kendilerine sunduğu bu büyük dünyayı kullanarak markalarını daha çok kitleye ulaştırma imkanı buluyor. yeniCO, firmaların ve yerel haber portallarının sinerjisini birleştirerek, bulundukları sektörlere hareketlilik getiriyor. 

'KONTROLLÜ GÜÇ' yeniCO
yeniCO'nun kurucusu Mehmet Ertuğrul, yeni nesil network ağının 'Kontrollü Güç' sloganıyla sektöre giriş yaptığına dikkati çekiyor. yeniCO fikrinin güçlü yerel haber portallarını destekleme düşüncesinden çıktığını aktaran gazeteci Mehmet Ertuğrul, "Türkiye'nin geneline hitap eden büyük haber portallarını herkes takip ediyor. Fakat yerelde de kendi şehirlerinde olup bitenleri takip etmek isteyenlerin kullandığı haber portalları var. yeniCO, network stratejisinden aldığı güçle bulunduğu şehrin en çok okunan ve hit alan siteleri ile anlaştı ve firmaların hizmetine sundu" dedi. 

DAHA FAZLA KİTLEYE ULAŞIYORSUNUZ
yeniCO ile ürün ve hizmetini haber yaptıracak firmaların bu sayede daha geniş ve farklı kişilere ulaşma şansını yakalayacağını belirten Mehmet Ertuğrul, "Ayrıca firma hakkında kurumsal web sitesinden hariç, haber portallarında haber olması da ayrı bir saygınlık kazandırıyor. Bizim hedef kitlemiz, okuyan, araştıran ve yorumlayan bir kitledir. Bunun farkındalığını da firmalar ile paylaşıyor, onların yeni yatırım ve mecralara ulaşmasına aracılık ediyoruz" dedi. Ertuğrul, haberin gücünü prestije döndürüp firmalara sunduklarının da altını çiziyor. 

YENİLİKÇİ yeniCO İLE ÖN PLANA ÇIKIN
yeniCO'nun yenilikçiliğine dikkati çeken Mehmet Ertuğrul, "Biz, yalnızca yerel haber yayıncılarına odaklanan Türkiye'nin ilk ve tek network şirketiyiz. Düzenli haber okuyan, bilinçli, ekonomik özgürlüğü olan bir kitle ile markaları buluşturuyoruz. yeniCO firmaların reklamını yapmaz, firmalar hakkında haberler yazar ve kurduğu büyük yerel haber yayıncıları networku vasıtasıyla yayınlar. Araştırmalar, haberlerin reklamlardan çok daha etkiliği olduğunu göstermektedir. Bu, firmaların göz ardı etmemesi gereken bir konudur. Reklamlar, büyüyen rekabet ortamından dolayı, artık sayfalar arasında sütun ve karelerin içerisine sığmayacak kadar önemli hale gelmiştir. Bizle çalışan firma, arama motorlarında hakkında yapılmış haberlerle ön plana çıkar" dedi. 

Yeni nesil iletişim ağı yeniCO, firmalar ile medyanın gücünü kontrol ederek, zirveyi hedefliyor. Siz de bunun bir parçası olmak isterseniz www.yenico.co adresine girip başvuru yapabilirsiniz.

Yazar: Haberci
yenico yenico nedir yenico.co network yenico.co haber
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş