Betboo yeni giriş

Bursa'ya gitmek için feribotu kullanan Gülben Ergen korkulu anlar yaşadı

Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen, Bursa'ya gitmek için kullandığı feribot, aşırı rüzgar nedeniyle sallandı. Korkulu anlar yaşayan Gülben Ergen, imza gününe geç kaldı. Hayranlarıyla selfie (özçekim) yapan Ergen, birlikte şarkı söyleyerek onlara jest yaptı.

Bursa'ya gitmek için feribotu kullanan Gülben Ergen korkulu anlar yaşadı

İstanbul'da şiddetli rüzgar deniz ulaşımında korkulu anlar yaşanmasına neden oldu. Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen, 'Kalbimi Koydum' albümünün imza günü için Bursa'da kendisini bekleyen hayranlarına gidecekti. Bunun için feribotu kullanan Ergen, açık denizde korkulu anlar yaşadı. Feribottaki sallantı nedeniyle korkan Ergen, karaya ayak basınca dua etti. Geçte olsa kendisini bekleyen hayranlarına kavuştu. 

2 SAAT HAYRANLARIYLA KALDI
Gülben Ergen son albümü "Kalbimi Koydum" imza günü için Bursa’da bir alışveriş merkezinde sevenleri ile bir araya geldi. Bora Duran imzalı "Kalbimi Koydum" şarkısıyla son haftalarda zirveye çıkan Gülben Ergen, düzenlenen imza gününde hayranlarına bol bol imza dağıttı. İmza gününün düzenlendiği alışveriş merkezini dolduran coşkulu hayran kitlesiyle bol bol fotoğraf da çektiren ünlü sanatçı, karşılaştığı yoğun ilgi ve sevgiden oldukça mutlu oldu. Kendisini coşkuyla bekleyen hayranlarıyla özçekim yapan Gülben Ergen, 2 saat boyunca sevenleriyle birlikte vakit geçirdi. 

FERİBOT SALLANTISI YAŞADIM
İmza günü için geldiği Bursa'da sahneye bir saat geç kalmasının nedenini açıklayan Gülben Ergen, korkulu anlar yaşadığını ve feribotlarının çok sallandığını söyledi. Bu sebeple programına 1 saat geç kaldığını söyleyen Ergen, kendisini affettirmek için de hep birlikte canlı şarkı söyledi. Hayranlarıyla birlikte, kalbimi koydum parçasını seslendiren Ergen, daha sonra buradan ayrıldı. 

Yazar: Haberci
gülben ergen gülben ergen bursa imza günü gülben ergen feribot feribotta korkan ünlü
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş