Betboo yeni giriş

Kasım Şeren'in 'Aşk benimle' şarkısı kitleleri harekete geçirdi

'Ne dediği anlaşılmayan adam' Kasım Şeren'in söylediği 'Aşk benimle' şarkısı, internette kitleleri harekete geçirdi. Şarkının alt yazı ve dublajı çıktı. Kasım Şeren'in fenomen haline gelen şarkısı, bağımlılık da yapıyor. İşte o şarkının sırrı. Kasım Şeren kimdir? Kasım Şeren engelli mi? Aşk Benimle'nin orjinal sözleri. Yeni şarkı yapıyor. Yeni şarkısının ilk klibi kupurhaber.com'da.

Kasım Şeren'in 'Aşk benimle' şarkısı kitleleri harekete geçirdi

Bu haberi okuyanların çoğu Kasım Şeren isimli bir kişinin arka fonda oynayan bir bayanla çektiği ve ne dediğini anlayamadığı 'Aşk benimle' klipli şarkısını dinlemiştir. İzlenme rekorları kıran bu şarkıda ne dediği anlaşılmayan Kasım Şeren'e yardımcı olmak isteyenler, altyazı ve dublaj yapıyor. Fenomen şarkı ise insanların diline dolanıyor, işte bunun sebebi. 

Türkiye'de ünlü olmak için binlerce TL harcayıp afilli klipler çekiliyor. Şarkılar ise bir kaç ay dinlendikten sonra tarih oluyor. İşte bu önyargıyı Iğdırlı Kasım Şeren kırdı. Arkadaşlarıyla çektiği klip milyonlarca kez izlendi. Klipte oynattığı kızın kıvrak dansı ve Kasım Şeren'in şarkıda kullandığı dil bu klibi dikkat çeken bir hale getirdi. Harfleri yutan Şeren'in bu şarkısı internette bazı kesimleri de harekete geçirdi. Şarkıyla ilgili altyazılı versiyonlar ve dublajlılar bile çıktı. Kasım Şeren ise sade dünyasında bu gelişmeleri izliyor. 

KASIM ŞEREN KİMDİR? ENGELLİ Mİ?
'Aşk Benimle' şarkısıyla fenomen haline gelen Kasım Şeren, aslında engelli değil. İşitme engelli gibi yorumlar yapılıyor fakat o bunu dikkat çekmek için yaptı ve başardı. Kasım Şeren'in klibini çeken arkadaşlarıyla muhabbeti ise tam bir komedi. Neyse gelelim başlığımıza. Kasım Şeren'in Iğdırlı olduğunu öğrendik. Iğdır Anadolu Lisesi'nde okuyan Şeren, daha önce bir kaç şarkı denemesi daha yapmıştı. Arkadaşlarıyla çektiği bu kliple patlama yaptı. Şimdi herkes Kasım Şeren'in bu şarkısını dinliyor. 

AŞK BENİMLE NEDEN BAĞIMLILIK YAPIYOR?
Kasım Şeren'in söylediği ya da espriyle 'Söylemeye çalıştığı' Aşk Benimle şarkısını bir dinleyen bir daha dinlemek istiyor. Bunun sebebi ise farklı bir tarza sahip olması. İnsanların aklında şarkılar hep yer eder. Lise yıllarında dinlediğiniz bir şarkıyı, bugün duysanız aklınıza o yıllar gelir. Bir yorum ise bir zamanlar şarkı söyleyen azdı ve insan aklında duyduğuyla kalırdı. Cengiz Kurtoğlu, Hakan Taşıyan, Ferdi Tayfur gibi isimler çoğalabilir. Kasım Şeren'de, 'Herkes normal söylüyor, ben böyle yapayım' diyerek bu şekilde şarkısını söyledi. İnsanlar dinledikçe şarkıyı diline doluyor. Aslında Şeren, farklı bir iş yaparak ön plana çıktı. kupurhaber.com olarak tebrik ediyoruz. 

KLİBİN KAMERA ARKASI DA İLGİNÇ
Klibi çeken Eskız Müzik, youtube sayfasında kamera arkası görüntülerini yayınladı. Kasım Şener'in klipte oynayan kızla diyaloglarını içeren klipte, arka taraftan yönetmen veya kameramanın seslenişleri de duyuluyor. Şeren'e rahat tavırlarla seslenen kişinin konuşması dinleyenleri de güldürüyor.

İşte kamera arkası görüntüleri.

 

AŞK BENİMLE ŞARKISININ GERÇEK SÖZLERİ
Unutulduk bak yine,
dönüşü yoktu diye,
Bu kadar kolaymıydı,
Aşk benle aşk benle.

Durdursam zamanı,
Döndürsem geriye,
Aşk benimle dursun bir yerde,
Aşkın yalan olmuş senin
Bir gerçeğin o da benim
Ne istedin benden zalim
Seni deliler gibi sevmiştim
Ben sana kalbimi vermiştim
ooooooooooooooooooooo :) 

Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz.

 

İşte Kasım Şeren'in yeni şarkısı 'Beni böyle seve seve' 

Yazar: Haberci
kasım şeren kimdir kasım şeren klibi kasım şeren engelli mi kasım şeren klibinde oynayan kız aşk benimle gerçek sözleri beklenen klip
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş