Betboo yeni giriş

Parası olan Suriyelilere VİP kaçakcılık hizmeti

Her gün şişme botla binen Suriyeli mültecilerin ölüm haberini alırken parası olanların da farklı yolla Yunan Adası'na geçmek istediği ortaya çıktı. VİP hizmetle kişi başı 3 bin Avro alan kaçakcılar, özel yatlarla insan kaçakcılığı yapıyorken yakalandı.

Parası olan Suriyelilere VİP kaçakcılık hizmeti

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, Suriyeli mültecileri VİP araçlar ve çok güçlü sürat tekneleri ile Yunan Adası’na geçirdikleri tespit edilen 6 göçmen kaçakçısı organizatör Marmaris’te yakalandı. Ayla ve Sena bebekler, şişme bot faciasıyla hayatını kaybederken, yeni bir yaşam umuduyla yüzlerce mülteci Ege sularında boğulurken, parası olan Suriyelilere verilen bu hizmet şaşkınlığa neden oldu.

KAÇAKCILIK YAPANLAR ÖĞRETMENMİŞ
Marmaris Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaptıkları istihbarı çalışmalar neticesinde çalışma başlattı. Yapılan teknik takip sonunda Suriyeli F.B(39), D.A(26), ile Gürcü uyruklu A.T(31), H.K(36), AK(36), K.G(46)’nın 10-12 kişilik gruplar halinde getirdikleri Suriyeli mültecileri lüks sürat motorları ile kişi başı 3 Bin Euro karşılığında Yunan Adaları’na kaçak yollarla geçirdikleri tespit edildi. Zanlıların arasında Gürcistan uyruklu H.K isimli Fransızca öğretmeni olduğu belirlenen birde kadın bulunuyor. H.K’nin otomobil ileri sürüş teknik eğitmeni ve Rusça, Farsça, İngilizce ve çok iyi Türkçe konuştuğu belirlendi. 

10 DAKİKADA YUNAN ADASI
Zanlıların İstanbul ve İzmir’e gelen çoğunluğu Suriye uyruklu mültecileri dikkat çekmemek amacıyla özel lüks VİP araçlarla Marmaris İlçesi’ne getirdiği ve değeri 150 ile 200 bin lira arasında değişen süper lüks sürat motorları ile kişi başı 3 Bin Euro karşılığında Yunanistan’ın Simi Adası’na 10 dakika içinde ulaştırdığı belirtildi. Polisteki işlemleri tamamlanan 6 zanlı Marmaris Adliyesi’ne sevk edildi.Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yazar: Haberci
vip hizmet suriyeli göçmen suriyeli yatla kaçakcılık
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş