Betboo yeni giriş

İşte Benim Stilim'de Neda ve Ayşegül tartışması

İşte Benim Stilim All Star Yarışması'na son katılan Neda ve Sima oldu. Neda yarışmaya girer girmez Ayşegül'e patladı. 'Tavrını sevmiyorum' diyen Neda'ya Ayşegül, sert çıktı. Neda ve Ayşegül tartışmasını Öykü Serter noktaladı. İşte Benim Stilim son yarışmacıları

İşte Benim Stilim'de Neda ve Ayşegül tartışması

İşte Benim Stilim All Star'ın yeni yarışmacıları belli oldu. Bu yarışmacılar aynı zamanda son yarışmacılar oldu. Sima Şerfaettinova ve Neda Poursaid İşte Benim Stilim All Star kadrosuna katılarak, dahil oldu. Kendine özgü kıyafet giyen Neda, yarışmacılara dönerek Ayşegül'ü sevmiyorum deyince ortalık hareketlendi.

BAZI KIZLARA KIZIYORUM
Stüdyoya girdikten sonra tur atan Neda Poursaid daha sonra Öykü Serter'in yanına geldi. "Bazı kızlara kızıyorum" deyince Serter kim olduğunu sordu, "Artık Türkiye'deyim, burada yaşamaya karar verdim. Heyecanlıyım" diye lafı dolandırdı. Bunun üzerine Serter, "kimlere kızıyorsun" diye tekrar sordu, "Ayşegül'e kızıyorum. Nesine kızıyorum. Tarzı giyinişi ilk sezona göre iyi olmuş ama tarını davranışını beğenmiyorum" dedi.

AYŞEGÜL İLE NEDA ARASINDA DİYALOG
Bunun üzerine Ayşegül, "Çok değişik geldi, tavrıma karalama kampanyası gibi birşey bu. Şu kapıdan girenler Ayşegül deyince şaşırmıyorum. Başka bir insana yoğunlaşın şaşıralım" dedi. Ortamın gerilmesi üzerine sunucu Öykü araya girerek Neda'yı uyardı. Serter, "Bu dediklerinin yarışmayla alakası yok. Kötü olarak yargılayamazsın, kötü olup olmadığını bilemezsin" dedi. Ayşegül, oturduğu yerden, "Ayşegül bence merhaba de, tarzlarımız yarışsın. tavırlarımız yarışsın" dedi. Bunun üzerine Neda'da, 'Önemli şeyler konuşmuyorsun' dedi. Ayşegül de, "Önemli şeyler konuşmasam izlemezsin zaten" dedi. Öykü Serter de, Ayşegül'ün hızlı konuşmasına dikkati çekerek, "Belki seni anlamakta zorluk çekiyor olabilir" yorumu yaptı. 

Yarışmanın son yeni oyuncusu ise Sima Şerfaettinova oldu. İkinci kez gelen Sima, ilk gelişinde yaptığı hataları anladığını ve ailesinin de ikna ettiğini söyledi. Rahat tavırlarıyla dikkati çeken Sima'yı gören jüri üyeleri, 'Yandık' dedi. 

Yazar: Haberci
işte benim stilim son yarışmacılar neda ve ayşegül öykü serter
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş