Nur Yerlitaş ve Nihal Candan'ın gözlük polemiği

İşte Benim Stilim All Star'da 24 Kasım 2015 Salı günü Nur Yerlitaş ve Nihal Candan arasında 'Gözlük' muhabbeti yaşandı. Yerlitaş, 400 TL olan gözlüğün işportada 15 TL olduğuna çıkıştı. Yalınayak yürümesini de 'Aslan pençesi ayaklı' yorumuyla savundu.

Nur Yerlitaş ve Nihal Candan'ın gözlük polemiği

İşte Benim Stilim All Star'ın yayınlanan 74. bölümünde Nihal Candan ile Nur Yerlitaş arasında komik diyaloglar yaşandı. Nihal Candan 400 lira verdiği gözlüğün işportada 15 liraya satıldığını öğrendi. Daha sonra Nihal Candan'ın çıplak ayakla podyumda yürümesine aslan pençesi ayaklarını gördük diyerek yorum yaptı. 

EMEL İLE NİHAL AYNI
Nur Yerlitaş Nihal'in bazen çok zevksiz olduğunu ama bazende şaşırttığını söyledi ve Emel Özkızıltaş'la Nihal Candan'ı aynı bulduklarını söyledi. Emel'in Nur Yerlitaş'ı örnek aldığını ama kendisini Rihanna'yı örnek almakla yanlış yaptığını söyledi. Daha sonra Nur Yerlitaş'a götürün beni gittiğiniz yere deyince Nur Yerlitaş Emel Sayın'dan "Gideceğin Yere Beni de Götür" şarkısını istedi. Şarkının kendisini alıp götürdüğünü söyleyen Nur Yerlitaş yeni şarkıların türünün değiştiğini söyledi. 

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.

ALL STAR YARIŞMACILARI: Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal, Ayşegül Doğan, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Ezgi Baylar, Aycan-Nurcan Şencan (İkizler), Gülşah Yılmaz, Ayşenur Balcı, Sara Ayşem Koçoğlu, Nazlı Hamarat, Melek Balkan, Tuğçe Ergişi, Gizem Güleri Maria Surina, Nazlı Sultan Kayaaslan, Didem Ezgi Akın, Zeynep Öztürk, Gülay Hançer, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova

 

Yazar: Haberci
Nur Yerlitaş ve Nihal Candan gözlük polemiği işte benim stilim 24 Kasım
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı