301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

İşte Benim Stilim All Star'da İvana Sert Emel Özkızıltaş'ı neden ağlattı

İşte Benim Stilim All Star'da İvana Sert, Emel Özkızıltaş'a öyle şeyler söyledi ki, ağlattı. Emel Özkızıltaş neden ağladı? İvana Sert ne dedi?

İşte Benim Stilim All Star'da İvana Sert Emel Özkızıltaş'ı neden ağlattı

İşte Benim Stilim All Star'da ilginç bir olay yaşandı. Jüri İvana Sert, Emel Özkızıltaş'ın kostümüyle ilgili yorum yaptı. Yorumda abartıya giden Sert, beklenmedik bir ağlamayla karşılaştı. İşte Benim Stilim All Star 24 Kasım 2015 Salı günü yayınlanan 74. bölümünde İvana Sert Emel Özkızıltaş'ın tarzının değiştiğini ve daha başarılı olduğunu söyledi. Jüri Üyesi #EmelÖzkızıltaş’ın kombinini çok beğendi, peki Emel neden gözyaşlarına boğuldu? 

İVANA ÖVDÜ O AĞLADI
Emel'in giydiklerini güzel taşıdığını ve dönem kadını olduğunu söyleyen İvana Sert'in güzel yorumları Emel Özkızıltaş'ı duygulandırdı. İvana Sert, "Modern ve çok güzel ne giysen taşıyorsun, dönem dönem olmuyor. Çok tatlısın ama çantaya bayıldım. Eldiven takmasaydın farklı olurdun. Çok yakışmış ekoseler, üstündeki miniye doğru uymuş. Harika görünüyorsun bugün, çok tatlısın" dedi. Bunun üzerine Emel Özkızıltaş, ağlayacağım deyip, "Gözyaşlarına boğuldu" Sert'te, "Güzelsin onun için ağlama" dedi ve 8 puan verdiğini gösterdi. 

AYŞEGÜL YERLİTAŞ ESPRİSİ
Emel Özkızıltaş İvana Sert'in yorumları karşısında mutluluk gözyaşları dökmeye başlayınca Nur Yerlitaş kızların Emel'le dalga geçtiği için Emel'in ağladığını sandı. Kemal Doğulu'nun Emel Yerlitaş diye yorum yapması Ayşegül'ün arkadan Kemal Bey bir kere bana Ayşegül Yerlitaş demedi o kadar benzer kombin yaptım demesi ise arkadaşlarını güldürdü.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.

Yazar: Haberci
ivana sert emel özkızıltaş ağladı ivana emeli ağlattı İşte Benim Stilim All Star
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx