Betboo yeni giriş

Uşak'ta bulunan kafa tasının sırrı belli oldu

Uşak'ta temizlik işçilerinin çöp konteynerinde bulduğu kafatasıyla ilgili başlatılan soruşturma ilginç bir sonuçla bitti. Kafatasını bir doktor atmış. Vali Ahmet Okur açıklama yaptı.

Uşak'ta bulunan kafa tasının sırrı belli oldu

Uşak’ta geçtiğimiz gün temizlik işleri tarafından çöplükte bulunan kafatasının sırrını Uşak Valisi Ahmet Okur Twitter’dan açıkladı. Uşak'ta geçtiğimiz gün belediyenin temizlik işçileri akşam saatlerinde yaptıkları çöp toplama işlemi sırasında Ünalan Mahallesi Müjde Sokak üzerinde bulunan bir çöp konteyneri boşaltımı sırasında insan kafatası bularak durumu polise bildirmişlerdi. 

DOKTOR ÇÖPE ATMIŞ
Olayın üzerinden geçen zamanda polis incelemelerini sürdürürken bu akşam saatlerinde Uşak Valisi Ahmet Okur kendi twitter hesabından olayın sırrını anlatan şu tweti paylaştı; “İlimizdeki çöp konteynerinde bulunan kafatasının, Tıp Eğitimi ile alakalı olduğu ve yanlışlıkla temizlik sırasında çöpe atıldığı anlaşıldı” yazdı. Konuyla ilgili olarak emniyet müdürlüğü bir açıklamada bulunmazken, kafatasının Uşak’ta görev yapan bir tıp doktoruna ait olduğu öğrenildi. Olayda ismi geçen doktor E.K.’nin karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yazar: Haberci
uşakta kafatası kafatası kime ait uşak valisi ahmet okur çöpte insan kafası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş