Betboo yeni giriş

İstanbul'da oto yıkamaya polis baskını

İstanbul'da polis, şafak vakti operasyonlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Terörle Mücadele Şubesi, oto yıkama gibi yerlerinde bulunduğu çeşitli adreslere baskın yaptı.

İstanbul'da oto yıkamaya polis baskını

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri İstanbul’da çeşitli adreslere şafak operasyonu düzenledi. Bir oto yıkamanın da basıldığı operasyonda polis, aramalar yapıyor. 

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce yapılan ortak operasyona Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’de destek verdi. Yapılan operasyonda Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde daha önce belirlenen birçok adreste aramalar yapıldı. Aramalar kapsamında Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerinde bulunan bir oto yıkamaya Özel Harekât Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yardımıyla girildi.

ŞAFAK VAKTİ OPERASYONLARI 
İstanbul genelinde yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan şahısların bulunduğu öğrenilirken belirlenen adreslerdeki aramalar sürüyor. Polisin İstanbul'da yaptığı bu şafak operasyonlarında başarılı işler de çıkıyor. Uyuşturucu ve teröre yönelik yapılan operasyonlarda, şüphelilerin evlerine girilip aramalar yapılıyor. Suç unsurlarına el konuyor. Bazı operasyonlarda polise havadan ve karadan büyük destek veriliyor. 

Yazar: Haberci
istanbul operasyon istanbul terör şafak vakti operasyon
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş