Betboo yeni giriş

Game Of Thrones - Taht Oyunları 6. sezonda Jon Snow tartışmalı dönüyor

Türkiye'de ve dünyada izlenme rekorları kıran Game Of Thrones yani Taht Oyunları'nın 6'ıncı sezona merhaba diyor. Filmde hain diye öldürülen Jon Snow'un tekrar rolüne döneceği görülüyor. Fenomen Game Of Thrones'i yeniden izlemeye hazır mısınız? Game Of Thrones ne zaman yayınlanacak?

Game Of Thrones - Taht Oyunları 6. sezonda Jon Snow tartışmalı dönüyor

Sahneleri, konusu ve olağanüstü efektleriyle fenomen haline gelen Game Of Thrones'in hayranlarına müjdeli haber. Taht Oyunları adıyla çekilen dizinin 6. sezonu başlıyor. Dizinin başlamasından çok 5. sezonun son bölümünde 'Hainlik' ettiği için öldürülen Jon Snow'un yeniden rol alıp almayacağı tartışılır hale geldi. Dizinin yayınlanan afişinde ise büyük bir sır gizli. Jon Snow, çok tartışılan bir dönüş için hazır.

Yeni sezonun paylaşılan afişinde Kit Harington'un kanlı fotoğrafı görülüyor. Dizinin resmi Twitter sayfasından yayınlanan afişte, kanlı yüzüyle aktör Kit Harington'un fotoğrafından çok, Jon Snow karakterinin dönüp dönmeyeceği tartışılıyor. Basitçe hazırlanan afişte, karanlık, karamsar ve inanılmaz heyecan vericilik vurgulanıyor. 

JON SNOW KİMDİR?
Jon Snow, dizinin geçtiğimiz sezonunda epik savaş sırasında hain olduğu için arkadaşları tarafından bıçaklanarak öldürülmüş ve bu sahneler yayınlanmıştı. İzleyenler bu sahnelerin gelecekteki hikayenin başlangıcı olabileceğini yorumladı. Harington, Kuzey İrlanda'da de çekilen sette görülmüş. Söylentiler çok sevilen karakterin dönüş yapıp yapmayacağına dikkat çekiyor. Ama karakterin geleceği yönünde önemli iddialar var. 

DİZİYLE KONTRATI DEVAM EDİYOR
Jon Snow ölmedi iddiaları sürerken Harington ile yapılan röportajda başarılı oyuncunun söyledikleri de izleyicilerin heyecanlandırdı. Önce "Şu anda hâlâ kontratım devam ediyor ve artık kaç sezon daha oynayacağımı biliyorum!" diyen Kit Harington, röportajı yapan muhabirin "Kaç sezon daha oynayacaksınız?" sorusuna, "İyi deneme, buna yanıt veremem" diyen Harrington, dizinin hayatının önemli bir parçası olmaya devam edeceğini ve bittiğinde otuzlu yaşlarının sonunda olacağını belirtmişti. 

GAME OF THRONES NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Game Of Thrones'in Nisan veya Mayıs ayı içerisinde 6. sezon ilk bölümünün yayınlanması planlanıyor. İzleyenler ise nasıl bir sahnelerin kendisini beklediği konusunda hazırlık yapıyor. Sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına giren dizi, yeni sezonda adından yine çok söz ettireceğe benziyor.

SETTEN GÖRÜNTÜ JON SNOW VAR MI?
Game Of Thrones'in dizi setinden yayınlanan bir fotoğrafta ise Jon Snow görünmüyor. İşte o fotoğraf:

 

Yazar: Haberci
Game Of Thrones 6 sezon jon snow dönüyor Game Of Thrones set fotoğrafı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş