Betboo yeni giriş

'İçimde Akan Nehir' filmi gösterimden kalktı. Tuğçe Kazaz ve Erkan Güleryüz'e şok

Bir dönemin meşhur gruplarından Ayna'nın kurucusu Erkan Güleryüz'ün yönettiği ve Azerbaycan ile Ermenistan arasında geçen bir hikayeyi anlatan 'İçimde Akan Nehir' filmi gösterime girmesinden 2 hafta sonra kaldırıldı. İçimde Akan Nehir adlı albüm var mı?

'İçimde Akan Nehir' filmi gösterimden kalktı. Tuğçe Kazaz ve Erkan Güleryüz'e şok

Ayna Grubu'nun kurucusu, şarkıcı Erhan Güleryüz'ün yönettiği ve sürekli din değiştirmesiyle ünlenen Manken Tuğçe Kazaz'ın başrolünü oynadığı "İçimde Akan Nehir" isimli film ani bir kararla gösterimden kaldırıldı. 13 Kasım'da sinemalarda gösterime başlayan filmin neden kaldırıldığı ise henüz açıklanmadı. Yaklaşık 14 gün gösterimde kalan filmi bu süre içerisinde bin 715 kişinin izlediği belirtiliyor. Günde ortalama 122 kişinin izlediği film gereken ilgiyi de görmemişe benziyor. 

İÇİMDE AKAN NEHİR FİLMİ
Erhan Güleryüz'ün canlandırdığı Hazar Kafkas filmde, uzun yıllar sonra ağır sağlık sorunları ve beş parasız olarak döndüğü kasabasında hayatının muhasebesini yapmaktadır. Babasından kalan evin satışıyla ya yıllardır göremediği oğlunun geleceğini garanti altına alacak ya da ummadığı anda aşkı bulduğu Nehir’in ölmek üzere olan kızının hayatını kurtarmaya çabalayacaktır.  Filmde Tuğçe Kazaz ile Erhan Güleryüz'ün aşkı da dikkat çekiyor. Filmde sarılma sarılma sahnesinin de olduğu biliniyor. 

FİLMİN DİĞER OYUNCULARI
Filmde Güleryüz ve Kazaz'a, Cahit Berkay, Hasan Kaçan, Nursel Köse, Koray Mincinözlü, Nureddin Mehdihanlı ve Petra Sybille de eşlik ediyor.

İÇİMDE AKAN NEHİR FRAGMAN
Filmin sosyal medya hesaplarından yayınlanan fragmanları da yaklaşık 250 bin kişi izlemiş görünüyor. Filmde Tuğçe Kazaz ile Erhan Güleryüz'ün aşkı da dikkat çekiyor. Filmde sarılma sarılma sahnesinin de olduğu biliniyor. Ayrıca bazı hayranları filmin albümü olup olmadığını merak etmişti. Filmle ilgili müziklerin albümü bulunmuyor fakat Erhan Güleryüz'ün bazı eserlerinin filmde kullanıldığı biliniyor.

İşte filmin fragramı,

Yazar: Haberci
içimde akan nehir filmi içimde akan nehir fragman içimde akan nehir albümü
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş