Betboo yeni giriş

Düğün Dernek 2 Sünnet heyecanı. Gala İzmir'de. Yumurtanın Sarısı özel klibi

Komedi dünyasına farklı bir bakış getiren Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in izlenme rekorları kıran Düğün Dernek filminin 2'incisinin gala İzmir'de yapılacak. Ünlü oyuncular ve yönetmeni İzmir'de ilk gösterimin heyecanını bekliyor. Düğün Dernek 2 Sünnet sinemada. ‘Düğün Dernek’in İkincisi ‘Yumurtanın Sarısı’ Klibi ile Geldi!

Düğün Dernek 2 Sünnet heyecanı. Gala İzmir'de. Yumurtanın Sarısı özel klibi

Türkiye'de güldürmek için farklı ve öz bir üslup kullanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başarılı yolculuğu devam ediyor. İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizilerin ardından Çalgı Çengi'de yakaladıkları başarıyı Düğün Dernek ile taçlandıran ekip, yeni filmlerinin çekimlerini tamamlayıp, gösterime girecek anın gününü sayıyor. 

İlk filmde yaklaşık yedi milyon seyirciyi sinema salonlarına çeken ve kahkahalarla güldüren Düğün Dernek’in ikinci filminde komedinin dozu arttı. Geçen hafta yayınlanan fragman, 4 Aralık’tan itibaren atılacak sinema salonlarında yankılanacak kahkahaların habercisi oldu. Yayınlanan fragmanları 2 milyondan fazla izlenen 'Düğün Dernek 2 Sünnet’ eğlencesiyle sinema sektörüne neşeyi getirdi. 

GALAYA YÖNETMEN, KURAL VE CEMCİR KATILACAK
Filmin İzmir galasına bir AVM ev sahipliği yapacak. 4 Aralık Cuma günü vizyona girecek olan filmin İzmir galası, 12 Aralık Cumartesi günü saat 15:30’da etkinlik meydanında düzenlenecek söyleşi sonrasında Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek. Filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanı sıra yönetmen Selçuk Aydemir ile filmin oyuncuları İzmir galasında yer alacaklar.

DÜĞÜN DERNEK 2 KONUSU
Düğün Dernek filminde bir babanın oğlunu evlendirmesi ve onların etrafında yaşanan ilginç hikayeler mizahi bir üslupla ekranlara gelmişti. Filmde oyuncuların performası da oldukça etkiliydi. Öyle ki, halay sahnesinde Ahmet Kural yani filmdeki adıyla Tüpçü Fikret'in dansı büyük alkış almıştı. Yeni filmde de ilk filmde evlenenlerin çocuğunun sünnet edilişinin hikayesine yer verilecek. Birbirinden güzel esprilerin olduğu Düğün Dernek 2 Sünnet'i sinemalara gelmesi hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Merakla beklenen ‘Düğün Dernek’in İkincisi ‘Yumurtanın Sarısı’ klibi izlenme rekorları kırıyor. İşte o klip.

 

Düğün Dernek 2 Sünnet, yeni fragman yeni sahneler.

Yazar: Haberci
düğün dernek 2 düğün dernek 2 ne zaman düğün dernek galası izmir düğün dernek düğün dernek yumurtanın sarısı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş