Betboo yeni giriş

Baro Başkanı Tahir Elçi'yi teröristler roketle öldürdü

Diyarbakır'da Baro Başkanı olan Tahir Elçi, teröristlerin roketatarla saldırdığı grup içerisinde hayatını kaybetti. 1 polisin de şehit olduğu olayla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklama yaptı. Tahir Elçi vurulma anı

Baro Başkanı Tahir Elçi'yi teröristler roketle öldürdü

Diyarbakır’ın merkez Sur ilçesinde basın açıklaması yaptıktan sonra teröristlerin silahlı ve roketli saldırısına uğrayan grubun içerisinde bulunan ve ağır yaralanan Tahir Elçi ölürken, yaralanan bir polis şehit oldu.

Diyarbakır’ın merkez Sur ilçesinde basın açıklaması yapan gruba yapılan silahlı ve roketli saldırının ardından çıkan çatışmada yaralanan ve Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 1 polis memuru şehit oldu. Çatışmada yaralanan 2 polisin tedavisine devam edildiği öğrenildi. 

ERDOĞAN'DAN AÇIKLAMA
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin hayatını kaybettiği çatışmaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan Diyarbakır'da Tahir Elçi'nin hayatını kaybettiği çatışma ile ilgili, “Diyarbakır'daki çatışmada hayatını kaybeden Tahir Elçi'ye ve şehit polisimize rahmet, yaralananlara acil şifalar diyorum. Bu olay terörle mücadele kararlılığının ne kadar doğru olduğunu göstermiştir. Burada yılmak yok, yorulmak yok" dedi.

İşte Tahir Elçi'nin vurulma anı ve çatışmadan görüntüler.

Yazar: Haberci
Tahir Elçi öldürüldü ölen Baro başkanı Tahir Elçi vurulma anı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş