Betboo yeni giriş

Sungurlar Dizisi ile ilgili önemli gelişme.28 Kasım 2015 neden yayınlanmıyor!

Samanyolu Tv'nin fenomen dizisi Sungurlar ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Fox Tv'de yayınlanması beklenen dizi yönetmeni ve kanaldan açıklama gelmemesinin sebebi ortaya çıktı. Fox Türkiye'de yeni bölüm niye yok. İşte o detay.

Sungurlar Dizisi ile ilgili önemli gelişme.28 Kasım 2015 neden yayınlanmıyor!

Türksat tarafından yayınları durdurulan Samanyolu Medya Grubu'nun sevilen dizisi Sungurlar'ın yeni bölümlerinin Fox Tv'de oynayıp oynamayacağı konusunda önemli bir ayrıntı belirtildi. 

Her Cumartesi yayınlanan Sungurlar'ın yeni bölümünün Fox Türkiye'de yayınlanacağı konuşuluyordu fakat bugüne kadar ne dizinin yönetmeni Engin Koç'tan veya setten bir kişiden ne de Fox Tv'den kesin açıklama gelmedi. Söz konusu haberler de yalanlanmadı. Fakat Sungurlar dizisi 28 Kasım Cumartesi günü oynaması gerekiyordu. Yeni bölüm çekimleri de durdurulan dizinin durumuyla ilgili belirsizlik gündeme geldi. Fox Tv yönetiminin, dizinin kanalın yayın politikalarına göre çekimler yapılarak yayınlanmasını istediği iddia ediliyor. 

İKİ HAFTADIR YAYINLANMIYOR
Ortadoğu’da yaşanan kavgayı ve Türkiye’yi sinsice bölmeyi amaçlayan terör örgütlerine karşı yapılan zorlu mücadeleyi ekrana taşıyan Sungurlar, Samanyolu Tv'nin Türksat'tan çıkartılmasının ardından yayınlanmayalı 2inci hafta girdi. Dizinin takipçileri bir açıklama bekliyor fakat iki taraftan da açıklama gelmedi. Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen Sungurlar'ın fenomenleri diziyle ilgili oluşacak gelişmeleri arıyor. Yayınlandığı gün ve saatte reyting rekorları kıran dizinin akıbetiyle ilgili bir kaç gün içerisinde resmi açıklanmanın yapılması bekleniyor. 

SUNGURLAR OYUNCU KADROSU
Sungurlar'ın yapımcılığını Salih Asan, Yönetmenliğini Engin Koç, Senaryosunu Samim Utku yazıyor. Oyuncu kadrosundan Mert Kılıç (Serdar Yüzbaşı) Bora Karakul (Doktor) Merve Anlağan (Meryem) Mehmet Küçük (Ferman) Onur Emre Teber (Fedai) Yıldız Güngör (Gülsüm) Emre Taşkıran (Yusuf) Zeki Gürdal K.Oğlu (Topal) Aydın Koç (Şahmar) Yılmaz Şerif (Ahmet) yer alıyor.

ENGİN KOÇ'UN O AÇIKLAMASI
Sungurlar Yönetmeni Engin Koç, son açıklamasında seti çok özlediğini belirterek, "Bu seti tekrar toplamak için uğraşacağım" demişti. Koç'un bunu başka bir proje için mi yoksa, dizinin farklı kanalda yayınlanmasıyla ilgili mi söylediği ise merakla bekleniyor. Dizinin sosyal medya hesaplarından yayınlanan fotoğraflarda ise sanki yeni çekim yapılıyormuş algısı oluşturuluyor. Dizi hayranları gelişmeleri oradan da yakından takip ediyor. Kupurhaber olarak, dizinin gelişme sürecini takip ediyor ve kesinlik kazandığında okuyucularımıza duyuracağımızı belirtiriz.

Yazar: Haberci
Sungurlar sungurlar fox sungurlar yeni bölümü sungurlar neden yayınlanmıyor
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş