Betboo yeni giriş

Karagül dizisinin Sevdası Özlem Maden'den kariyer önerileri

Sevilen dizi Karagül'e Sevda ismiyle giren Özlem Maden, kariyer önerileri ve hedeflerini anlattı. Güzel oyuncu Maden, hedefini de paylaştı

Karagül dizisinin Sevdası Özlem Maden'den kariyer önerileri

Televizyon dizisi Karagül'e, Sevda karakteri olarak giren ve gelecek vaat eden oyuncular arasına ismini yazdıran Özlem Maden, oyunculuk hikayesini ve hedeflerini Ankara Life Dergisi okuyucularıyla paylaştı. Lise yıllarında tiyatroyla tanıştığını belirten Özlem Maden, hiperaktif bir çocukluk geçirdiğini ve bu yönünü avantaj olarak kullanarak her fırsatta kendini geliştirmeye ve keşfetmeye özen gösterdiğini kaydetti. 

Edebiyat öğretmeninin yönlendirmesiyle ilk tiyatro deneyimini yaşayan genç oyuncu, yaptığı işi, hayata tutunma sebebi olarak adlandırarak, "Oyunculuk hiç aklımda olmayan, kendimde keşfedemediğim bir yetenek oldu benim için. 7 yıldır tükenmeden hedefime kilitlendim. Şimdi de emin adımlarla ilerlediğimi düşünüyorum. Oyunculuk benim için sadece bir iş değil nefes gibi oldu. Belki bencilce olacak ama kendimle gurur duyuyorum çünkü tüm kötülüklere ve engellere rağmen pes etmeyerek yoluma devam ettim. Öyle bir şey ki şu an hayata tutunma sebebim olacak kadar yüceldi. Halbuki herkesten ve her şeyden daha nankördür bizim mesleğimiz. Ama bu mücadelenin sonucunu bir şekilde takdir ile alıyorsunuz" dedi.

HER KARAKTERE AYRI HİKAYE
Maden, "Her karakterin ayrı bir hikayesi, ayrı bir rengi, ayrı bir dokusu ve kokusu" olduğunu belirterek öncelikle hikayeyi doğru anlayıp benimsemenin önemine değindi. Herkesin ayrı bir metodu olduğuna dikkati çeken Maden, "Ben önce kendi özelliklerimi sıralar, canlandıracağım karaktere bende olmayanları yüklemeye çalışırım ki sonrasında ikimizin hayatında bir bağ oluşmasın, böylece duygularımıza yenik düşmeyelim. Hayali bir karakter oluşturduğumuzda benliği, duyguları ve tepkileri oluşur. İşte o taşları doğru yerleştirmeyi başarırsak güven bütünlüğü ile tamamlar ve sunarız" dedi.

EN GÜZEL KARAKTER ÖZLEM
Kariyerinde hedefinin, "şu işin baş rolü" diye anılmak yerine "bu karakteri en güzel Özlem Maden oynar" dedirtebilmek olduğunu ifade eden Maden, bunun dışında başka bir hedef belirlemediğini, çünkü hayatın akışında her gün yeni şeylere tanık olunduğunu ve buna bağlı olarak da istek ve arzuların değiştiğini sözlerine ekledi. 

Yazar: Haberci
Karagül dizisi Karagül Sevda karakteri özlem maden
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş