Site ve apartmanınıza profesyonel el, Yıldırım Yapı Yönetim

Oturduğunuz binanızın aidatlarını toplayamıyor musunuz? Ya da yönetim için profesyonel bir ekibe mi ihtiyacınız var. Yıldırım Yapı Yönetim firması site ve apartmanınızda bunu sizin için yapıyor.

Site ve apartmanınıza profesyonel el, Yıldırım Yapı Yönetim

Site, apartman, iş hanı ve residence gibi ortak yaşam alanlarının yönetimi konusunda faaliyet gösteren Yıldırım Yapı Yönetim, Halkla İlişkiler, Güvenlik, Aidat Takibi ve Muhasebe, Teknik Hizmetler, Peyzaj bakımı gibi pek çok alanda faaliyetini sürdürüyor.

DOĞRU VE AKILCI YÖNETİM
Yıldırım Yapı Yönetim firması sahibi Kemal Yıldırım, profesyonel site ve apartman yönetimi konusuna pek çok ayrıcalıklar getirdiklerini söyledi. Profesyonel hizmet ile müşterilerinin yaşam kalitelerine artı değer kattıklarını söyleyen Kemal Yıldırım, "Sitelerimizin, işyerlerimizin, apartmanlarımızın etkin, doğru ve akılcı bir şekilde yönetilmesi ve işletilmesi için gerekli olan yönetsel düzeni kurup bunu sürdürüyoruz. Yerinden yönetim ilkesini benimseyen firmamız, sorunları yerinden saptayıp yerinden çözümler üretir. Kalıplaşmış yöntemler yerine, hizmet vereceği yaşam alanının beşeri, fiziki, ekonomik koşullarını gözeterek akılcı ve faydacı bir yönetim tarzı uygular" diye konuştu.

DEĞİŞİME VE DİYALOĞA AÇIK ANLAYIŞ
Kemal Yıldırım, değişime ve diyaloga açık, şeffaf, dürüst, kaliteli bir site yönetimi hizmeti sunduklarını belirterek, "Firmamız, yönetimi insanlara üstünlük kurmak olarak değil, insanlara hizmet olarak benimser. Ayrıca, hizmet verdiğimiz müşterilerimize karşı hukuksal, mali, ekonomik sorumlulukları yerine getirmek için kurulmuş bir yönetim firmasıyız. Yıldırım Yapı Yönetim, yönetim hizmetlerinin dışında temizlik, muhasebe, güvenlik, peyzaj, teknik hizmetler, havuz bakımı, sosyal tesis yönetimi ve danışmanlık gibi artı değer katan hizmetleriyle çok seçenekli ve tam bir yönetim firmasıdır" dedi. 

KREDİ KARTI İLE AİDAT VE DAHASI
Firmalarıyla anlaşan yaşam alanı sakinlerine bazı ayrıcalıklar getirildiğini söyleyen Yıldırım, "Özel programımız sayesinde kredi kartı ile aidat ödeme özelliği, internete bağlı tüm cihazlardan erişim, gerekli tüm finansal ve idari işlemleri takip edilebilirlik, bankalar ile online entegre hesap takibi, aidat ödemelerinin anlık olarak yapabilmesi ve site giderlerini online olarak takip edebilmesi, yönetime taleplerinizi iletebilir, duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz" dedi.

Kaynak: yeniCO

Yazar: Haberci
Yıldırım Yapı Yönetim site yönetim firması Kemal Yıldırım Samsun Yıldırım Yapı Yönetim
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor