Betboo yeni giriş

Sima'nın tartışılan elbisesine şok yorumlar, duvar kağıdına benzetildi

İşte Benim Stilim All Star'da Sima'nın 4 bin avro'ya aldığı elbisesine şok yorumlar geldi. Elbisesinin arkasını zımba ile tutturan Sima'ya, Ezgi, 'Bu duvar kağıdına benzemiş' dedi. Öykü Serter de, yarışmacının elbisesini fena sıkıştırdı.

Sima'nın tartışılan elbisesine şok yorumlar, duvar kağıdına benzetildi

İşte Benim Stilim All Star'ın 83. bölümünde Sima Şerafettinova'nın giydiği elbise günün olayı oldu. Duvar kağıdı ve küçük bebeklerin kumaşıyla yapılmış elbiseye benzetildi. 

12 BİN TL'LİK ELBİSE
Sima, arkadaşının partisine gittiğini belirterek, böyle bir elbise giydiğini söyledi. Nurcan, küçükken kumaş alıp elbise yapardım. Biraz ona benzemiş" dedi. Bunun üzerine Sima, "Tam modeli bu değil" dedi ve arkadaşının geç kalmasından kaynaklandığını belirtti. Programın sunucusu Öykü Serter ise arkadaşına laf söyleyen Sima'ya çıkıştı. Serter, "Bilet alıp geliyor, makyöj getiriyor. Üstüne 18 bin TL'lik elbise hediye ediyor. Bu üstündeki elbiseyi de 12 bin TL'ye yaptırıyor. Daha ne istiyorsun kızdan Sima" dedi. Sima'da, "Geç kaldı, saçımı yapamadım" diye savundu. 

SERTER: ÇOK ACIMASIZSIN
Bunun üzerine Serter, "Çok acımasızsın. Toplamda 1 araba parası harcıyor, sen böyle yapıyorsun. Seni düşünerek birşeyler yapıyor. Sanki mecburmuş gibi sen ne yapıyorsun" dedi. Sima da, "18 kilometre uzağa götürmüşler. 2 saat sonra arıyorum sürekli meşgul, buraya çıkarken mideme ağrı girdi. Düz elbisemle çıkacağım derken, son anda yetiştik" dedi. 

EZGİ İLE SİMA TARTIŞMASI
Ezgi Ünal ise, "Benim kıyafetlerime eski dedin. Eski evin duvar kağıdına benzemiş. Arkasını zımbayla tutturman ilginç bir fikir" dedi. Bunun üstüne ikili arasında tartışma çıktı. Sima, "Bana karşı olan tepkin başka. Senin bir problemin olduğu var" dedi. Ezgi ise, "Evet senle problemim var, çok konuşuyorsun" dedi. 

NUR YERLİTAŞ'DAN YORUM
Nur Yerlitaş ise ne olduğunu sorunca Sima'nın dönüp arkada konuşan Ezgi'ye cevap vermesi Nur Yerlitaş'ı sinirlendirdi ve "Demin (Az önce) carlıyordun ne oldu" diye sordu. Sima da, "Söyledi ben de cevap verdim" diye cevap verdi. Yerlitaş'da sesinin kısık olduğunu ve kendisine saygısızlık yapmamasını istedi. 

Yazar: Haberci
işte benim stilim all star simanın elbisesi sima ile ezgi 12 bin TL'lik elbise
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş