Betboo yeni giriş

Kayserili Bakan Elitaş'dan başkana övgü dolu sözler

Kayseri'nin çiçeği burnunda Bakanı Mustafa Elitaş, eski dostu ve adaşını makamında ziyaret etti. Bakan Elitaş, "Kardeşimin makamına geldim" derken, Başkan Çelik, "Evinize hoş geldiniz" karşılığı verdi.

Kayserili Bakan Elitaş'dan başkana övgü dolu sözler

1 Kasım seçimlerinin ardından 64'üncü Hükümete Ekonomi Bakanı olarak giren Kayserili Mustafa Elitaş, memleketi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i makamında ziyaret etti. İki adaş, birbirinden övgü dolu sözlerle bahsetti. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ı belediye hizmet binasının girişinde karşıladı. Ziyarete Vali Orhan Düzgün, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, belediye başkanları, oda başkanları ve iş adamları da katıldı.

KALKINMA İÇİN UYUM ŞART
Ziyarette Başkan Mustafa Çelik, "Evinize hoş geldiniz" ifadesiyle sözlerine başladı. Bakan Elitaş'ın şimdiye kadar sahada yaptığı başarılı çalışmaları hükümette Bakan olarak devam ettireceğinden emin olduğunu ifade eden Başkan Çelik, Kayseri'nin kalkınması için uyum içinde çalışacaklarını kaydetti.

BAKANDAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Bakan Mustafa Elitaş da Başkan Çelik'in Büyükşehir'de başarılı çalışmalar yapacağına inandığını belirterek, "Başkanımızın inovatif davranışlarına tüm Kayseri şahit, en yakından ben de şahidim. Değerli Başkanımla siyasete birlikte başladık. AK Parti'yi birlikte kurduk. Benim AK Parti'nin kurucu il başkanı olmam için çalışanlardan birisi de Mustafa Bey'dir. Ben de Mustafa Bey'e madem ben il başkanıyım sen de ilçe başkanı olmazsan olmaz dedim. Bir ve beraber yola çıktık. Hamdolsun bugün bu noktalara geldik. Evimize değil kardeşimizin makamına geldik. Bayrağı Erciyes'in zirvesi de yetmez en büyük dağın zirvesine dikeceğinden eminiz" dedi.

Bakan Elitaş daha sonra anı defterini imzaladı. Başkan Çelik, ziyaretin anısına Bakan Elitaş'a hediye takdim etti. 

Yazar: Haberci
kayseri belediyesi mustafa elitaş kayseri mustafa çelik elitaş ve çelik
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş