Betboo yeni giriş

Yöresel kıyafetlerle inanılmaz gösteri

Denizli'de düzenlenen Türk Halk Müziği Konseri ve Halk Oyunları Gösterisi, büyük alkış aldı. Etkinlikte görev alan oyuncular, yöresel kıyafetleri ve gösterileriyle geceye renk kattı.

Yöresel kıyafetlerle inanılmaz gösteri

Denizli Büyükşehir Belediyesi, sosyal ve kültürel alanda hayata geçirmeye çalıştığı etkinliklere bir yenilerini daha ekledi. Haftasonu vatandaşlara, Türk Halk Müziği Konseri ve Halk Dansları gösterisi sundu. 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak düzenlenen gösteriye vatandaş büyük ilgi gösterdi. Geceye, katılan Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, davetliler ve çok sayıda halk katıldı. Burada söz alan Gökoğlan, açılış konuşmasında etkinliğe katılan tüm halkına saygı ve teşekkürlerini sundu. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu'nun yıl boyunca etkinliklere devam edileceğini söyleyen Gökoğlan, peşine olacak ilk programın Şeb-i Arus töreni olduğunu belirterek, "Tüm halkımızı o güzel gecemize davet ediyorum" dedi.

HALKTAN ALKIŞ ALDI
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı tarafından seslendirilen, Türk Halk Müziği Konseri salonu dolduran halktan büyük alkışlar aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu da, zeybek, halay, Karadeniz ve Teke Yöresi oyunları sergilerek halka yöresel kıyafetleri ve gösterileriyle inanılmaz gece yaşattı.

Yazar: Haberci
denizli denizli zeybek denizli halk oyunları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş