Betboo yeni giriş

Partizanlık değil istek için verildi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun engelli Ramazan Gün'e Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun fotoğraflarını vermesi tartışma yarattı. Bakanlık, 'Partizanlık' suçlamasını reddetti.

Partizanlık değil istek için verildi

Yazar Dücane Cündioğlu sosyal medya hesabında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun Denizli ziyaretinde engelli Ramazan Gün'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı fotoğraflarını vermesini eleştirmesi tartışma yarattı. Dücane Cündioğlu'nun söz konusu fotoğrafı kullanarak, "Partizanlığınız yerin dibine batsın diyecek denli çok şey gördüm ama bu kadar rezilini hiç görmemiştim" demesi üzerine bakanlık açıklama yaptı. 

Bakan Sema Ramazanoğlu’nun, engelli bir çocuğa Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun imzalı fotoğraflarını vermesi ile ilgili ortaya atılan iddialara ilişkin yapılan açıklamada, "Denizli’nin Beyağaç ilçesinde yaşayan engelli Ramazan Gün, AK Parti Denizli Kadın Kolları aracılığıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun imzalı fotoğraflarını istemiştir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu, küçük çocuğun bu isteğini geri çevirmeyerek Denizli iline yaptığı ziyarette Ramazan Gün’e bu fotoğrafları vermiştir. Üstelik iddia edildiği gibi fotoğraflar 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil, Sayın Bakan’ın 4 Aralık’ta Denizli’ye yaptığı ziyarette verilmiştir" denildi.

Partizanlığınız yerin dibine batsın diyecek denli çok şey gördüm ama bu kadar rezilini hiç görmemiştim. pic.twitter.com/0siHe71BMx

— Dücane Cündioğlu (@ducane) 4 Aralık 2015
Yazar: Haberci
bakan sema ramazanoğlu ramazan gün dücane cündioğlu denizli
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş