Betboo yeni giriş

Bakan Kılıç'tan Kastamonu'ya yeni spor salonu müjdesi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kastamonu'nun ihtiyacı olan yeni spor salonunun 2016 yılı yatırım programına alınacağının müjdesini verdi. Fotoğrafta öyle bir detay var ki çok şaşıracaksınız.

Bakan Kılıç'tan Kastamonu'ya yeni spor salonu müjdesi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara'daki makamında Kastamonu'dan misafirleri ağırladı. Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve beraberindekiler ile görüşen Kılıç, şehirdeki yatırımlar hakkında bilgi aldı, yeni yatırımların müjdesini verdi. Babaş'a, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Murat Demir de katıldı. Ziyaretteki en dikkat çeken isim ise Belediye Başkanı Tahsin Babaş'ın oğlu Metehan'dı. Belediyenin Spor İşleri ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olan Metehan Babaş ile babasının benzerliği dikkati çekti. 

Bakan Kılıç’ın makamında gerçekleştirilen toplantıda; Kastamonu’daki gençlik hizmetleri, sportif yatırımlar, tesisleşme çalışmaları, spora ve sporcuya yapılan yatırımlar konuşulurken Kastamonu’nun gençlik hizmetleri ve spor ile ilgili sorunları da masaya yatırıldı. Babaş Kastamonu’da gençlik ve spor konusunda yapılacak yatırımlarla ilgili olarak hazırladığı özel dosyayı da Bakan Kılıç’a iletti. Kılıç’ın Kastamonu’da sportif alanda yaşanan gelişmelerden büyük memnuniyet duyduğunu ve Kastamonu için övgü dolu sözler sarf ettiğini sözlerinde belirten Tahsin Babaş, Kastamonu’yu her alanda kalkındırmak için tüm güçleri ile çalıştıklarını söyledi. 

ÖRNEK ŞEHİR KASTAMONU
Kastamonu için her zaman daha iyisini yapma uğraşında olduklarını ve Kastamonu’nun tüm Türkiye’de örnek bir şehir olarak gösterilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini anlatan Babaş; “En önemli projelerimizden bir tanesi olan ve Kuzeykent’e yapmayı planladığımız Kültür ve Spor Kompleksi hakkında Sayın Bakanımıza bilgilendirmelerde bulunarak bu merkezin içerisinde aynı zamanda bir ‘Engelsiz Yaşam Alanı’ oluşturacağımızı da aktardık. Bakanımız projenin sporla ilgili olan yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası ve hentbol sahası gibi kısımlarında gereken yardımı yapacağını söyledi” diye konuştu. 

2016 YILI MÜJDESİ
Kastamonu’ya yeni ve modern bir spor salonu kazandırmak için gerekli girişimlerini sürdüren Babaş, Kastamonu’nun sportif faaliyetler konusunda büyük gelişmeler göstermeye başladığını ve bu gelişmelere karşılık olarak en iyi tesislerin hizmete geçirilmesi gerektiğini ifade etti. Bakan Kılıç’ın geçtiğimiz aylarda yeri Kastamonu Belediyesi tarafından tahsis edilen yeni spor salonu konusunda da konuştuğunu sözlerinde aktaran Babaş; “Sayın Bakanımız spor salonu yapım işini 2016 yılı programına aldıklarını ve hızla ihalelerinin yapılıp inşa sürecine başlanacağını da söylediler” diye konuştu. 

Yazar: Haberci
çağatay kılıç tahsin babaş metehan babaş kastamonu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş