Betboo yeni giriş

İzmir'de sahte içki baskınları sürüyor

İzmir'de sahte içki nedeniyle ölümlerin artması polisi harekete geçirdi. Ekiplerin Kordon'daki işletmelerde yaptığı baskınlarda çok sayıda sahte içki ele geçirildi. Polis göz açtırmıyor.

İzmir'de sahte içki baskınları sürüyor

İzmir’de sahte içki yüzünden son günlerde meydana gelen ölümler ve zehirlenmelere karşı denetimlerini sıklaştıran Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube ekipler,i 1’inci Kordon'da yaptıkları denetimlerde bulundu. Konak ilçesinde, Kaçakçılık, Asayiş ve Maliye ekiplerinin katılımıyla toplam 100 personelle 1’inci Kordon'da bulunan mekanlar denetlendi. Denetimlerde 1 adet 70 CC absolut şişesi içerisinde sahte viski, 1 adet 30 litrelik damacana içerisinde sahte olduğu değerlendirilen vokta, 1 adet 5 litrelik damacana içerisinde sahte olduğu değerlendirilen viski ve toplamda 264 sahte rakı ele geçirildi.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Ayrıca yapılan denetimlerde bazı mekanlara da kapalı ortamda sigara içmekten ceza verilirken, bir mekana da canlı müzik ruhsatı olmadığı halde canlı müzik çalmaktan ceza kesildi. Bu arada sahte içki ölümlerinden sonra İzmir'e getirip piyasaya süren kişinin terzilik yapan Ş.S. (54) olduğu belirlenmişti. Şüphelinin yakalanması için polis tüm Türkiye'deki emniyet müdürlüklerine fotoğrafını gönderdi. Arama çalışmalarının sürdüğü biliniyor. 

İzmir'de, sahte içkiden zehirlenerek hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e çıkmıştı.

Yazar: Haberci
sahte içki izmir kordon kordon içki sahte rakı baskın
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş