Betboo yeni giriş

Sungurlar dizisi ile ilgili önemli gelişme, resmi açıklama

Her hafta Cumartesi günü yayınlanan Sungurlar dizine, Samanyolu'nun Türksat'tan çıkartılmasının ardından ara verilmişti. Diziyle ilgili resmi kanaldan bir açıklama geldi. Sungurlar devam edecek mi? Hangi kanalda oynayacak işte o haber.

Sungurlar dizisi ile ilgili önemli gelişme, resmi açıklama

Türksat'tan çıkartılan Samanyolu Yayın Grubu kanallarından Samanyolu'nda her hafta cumartesi günü yayınlanan Sungurlar Dizisi, 4 haftadır izlenemiyor. Dizinin takipçileri devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Daha önce ortaya atılan 'Fox Tv'de yayınlanacak haberi ise yalanlanmadı fakat, kesin bir ifadeyle de onaylanmadı. 

DİZİNİN RESMİ KANALI AÇIKLADI
Aksiyon, askeriye, suç ve dram konularını ele alan ve Engin Koç'un yönettiği Sungurlar dizisi ile ilgili gelişmeleri kupurhaber.com okuyucuları için takip etmekteyiz. Dizinin sosyal medya hesabından önceki gün yapılan açıklamada, "Sungurlar ile ilgili herhangi gelişme henüz yok. Önemli gelişmeler geldiğinde sizleri anında haberdar edeceğiz" ifadeleri paylaşıldı. Bu yolla dizinin devam edip etmemesiyle ilgili de anket niteliğinde paylaşımlar yapılıyor. Her paylaşım binlerce beğeni ve yorum alıyor. 

YENİ BÖLÜMÜ BEKLENİYOR
Mert Kılıç (Serdar Yüzbaşı) Bora Karakul (Doktor) Dilara Büyükbayraktar (Naza) Mehmet Küçük (Kordon Celil) Merve Anlağan (Meryem) Kemal Okan Özkan (Emir) Oğuz Okul (General) Zeki Gürdal Karaoğlu (Topal) ve Deniz Evrenol (Cavidan) gibi karakterlerin rol aldığı diziye verilen uzun ara sevenlerini de arayışa sevk ediyor. Ortadoğu’da yaşanan kavgayı ve Türkiye’yi sinsice bölmeyi amaçlayan terör örgütlerine karşı yapılan zorlu mücadeleyi ekrana taşıyan Sungurlar'ın yeni bölümünün yayınlanmasını bekleyen vatandaşlar merak içerisnde. 

MERT KILIÇ GÖRÜLDÜ
Dizinin başrol oyuncusu Mert Kılıç, dönem dönem yurt dışında görülüyor. Geçtiğimiz günlerde de milli futbolcu Arda Turan ile bir fotoğrafını paylaşmıştı. Ünlü oyuncu Kılıç, dizideki Serdar Yüzbaşı karakteriyle beğeni toplamıştı. Kılıç'ın yurt dışı programında ne yaptığı ve kimlerle görüştüğü ise bilinmiyor. 

Sungurlar'ın son bölümünü izleyebilirsiniz.

 

Yazar: Haberci
sungurlar sungurlar açıklama sungurlar önemli gelişme mert kılıç sungurlar ne zaman sungurlar son bölüm
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Ufuk     0000-00-00 Abi ne zaman başlıyor hangi kanalda lütfen başlasın bu filim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş