Betboo yeni giriş

Ordulu astsubayın hüzünlendiren kaderi

Van'da yaptığı kazada ölen Ordulu astsubayın acı bir kaderi ortaya çıktı. Kendisi 3 yaşındayken babasını kaybederek yetim kalan astsubay, kazada ölünce 4 yaşında kızı yetim kaldı. 'Kaderin böylesi' dedirten olay, sevenlerini yasa boğdu.

Ordulu astsubayın hüzünlendiren kaderi

Astsubay olarak Van'da görev yapan Kudret Ceylan ve eşi trafik kazasında hayatını kaybetti. Aslen Ordu Perşembeli olan Astsubay Kudret Ceylan'ın acı bir kaderi olduğu ortaya çıktı. Babasını kaybettiği yaşlarda, kendisi ölen ve aynı kendisi gibi kızını da küçükken yetim bırakan Astsubay, haberi duyanları duygulandırdı.

Van'da, öğrencileri taşıyan minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 11 kişi hayatını kaybetmişti. Kazada hayatını kaybedenlerden Ordulu Rafiye-Kudret Ceylan çiftinin ölüm haberi baba ocağı Ordu’nun Perşembe ilçesi Çınar Mahallesi'ni yasa boğdu. Piyade Astsubay Üstçavuş Kudret Ceylan (30) Ordu'nun Perşembe İlçesi'ne bağlı Çınar Mahallesi'nde 7 yıl önce Rafiye Ceylan (27) ile evlendiği ve 4 yaşında Azra isimli bir kız çocukları olduğu öğrenildi.

YETİM KALDIĞI YAŞTA KIZI YETİM KALDI
Perşembe ilçesi Çınarlık Mahallesi Muhtarı Nesrin Baş, çiftin ölüm haberini büyük bir üzüntü ile öğrendiklerini belirtti. Çiftin sınava gitmek için minibüse bindiklerini öğrendiklerini belirten Baş, “Kudret Ceylan, Van’da astsubay olarak görev yapıyordu. Eşi Rafiye Ceylan da açıköğretim okuyordu. 4 yaşlarında Azra isimli bir kız çocukları var. Geçtiğimiz aylarda Kudret Ceylan, Tekirdağ’da görev yaparken Van’a tayini çıktı ve eşi ile birlikte Van’a gitmişlerdi. Bugün de sınava girmek için yola çıkmışlar ve kaza yapmışlar. Ayrıca Kudret 3 yaşındayken babasını kazada kaybetmişti, yetim büyüdü. Kazada Kudret ile Rafiye’nin hayatını kaybettiğini duyduğumuzda mahalle olarak büyük üzüntü yaşadık. Rafiye’nin annesi de onların yanına ziyarete gitmişti" dedi. 

10 HAYATINI KAYBETMİŞTİ
Van - Erciş yolu üzerinde minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 10 kişi hayatını kaybetmişti. Bunlardan 2si, Ceylan ailesiydi. Aile acı dolu geçmişini bırakarak, ebediyete uğurlandı.

Yazar: Haberci
kudret ceylan van kaza kaderin böylesi astsubay ordu perşembe
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş